У Тернополі затримали злочинця, який «працював» на Микулинецькому кладовищі

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2015 о 19:24    519 переглядів

До правоохоронних органів звернулася жителька Тернополя, яка поскаржилася, що на території Микулинецького кладовища на неї напали.

 МАР’ЯНА ПОТЯКОВА, слідчий Тернопільського міського відділу міліції:

«Перебуваючи на Микулинецькому кладовищі в місті Тернополі, відносно неї спричинено напад, із спричиненням тілесних ушкоджень та заволодінням, належним їй мобільним телефоном».

Дуже збагатитися за рахунок пенсіонерки грабіжнику не вдалося, адже крім телефону, ніяких цінностей з собою вона не мала. Як з’ясувалось пізніше, житель Шумська, будучи під домашнім арештом, поки суд розглядав кримінальне провадження стосовно попередніх його злочинів, продовжував кримінальну діяльність на території Тернополя. Під час досудового розслідування з’ясували, що саме цей зловмисник причетний і до ряду інших правопорушень.

 МАР’ЯНА ПОТЯКОВА, слідчий Тернопільського міського відділу міліції:

«Поступали неодноразові повідомлення від жителів міста Тернополя про те, що на могилах їхніх родичів, які знаходяться на Микулинецькому кладовищі у місті Тернополі було вчинено пошкодження надмогильних споруд та викрадення надмогильних пам’ятників, плит, які виготовлені із металу».

Двадцятирічного підозрюваного заарештували. Триває досудове слідство.

залишіть коментар