Вручати повістки можуть будь-де

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2015 о 20:22    366 переглядів

Шоста черга часткової мобілізації розпочалась 21-го червня. В Тернопільському обласному військовому комісаріаті кажуть, тепер призвуть більше, ніж під час попередньої хвилі.

 ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Знову ж таки наголошую на тому, що основний акцент робиться не на тому, щоб забирати з підприємств, установ, організації, ті, які працюють, ті, які дають прибуток для нашої області, а основний акцент робиться на тому, щоб призивати по мобілізації тих, хто не має роботи, ті, хто стоять в центрах зайнятості, ті, які ніде не працюють. Люди можуть одночасно вбити 2-х зайців: і захищати Батьківщину, і здійснити своє працевлаштування».

Вручення повістки ще не означає, що особа обов’язково піддається мобілізації, кажуть у військоматі. В першу чергу, це роблять для уточнення персональних даних та проходження медкомісії.

 ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Людина може оповіщуватись, знову ж таки, в любому місці. У нас не визначено законодавством якісь рамки: на вулиці, на базарі, в магазині, де завгодно. Навіть при зустрічі двох товаришів – третій підходить і здійснює оповіщення. У нас не визначено. Якісь тому, про якісь порушення – мова взагалі не йдеться. Йде порушення в тому, що люди ухиляються. Оце порушення. Від свого конституційного обов’язку. Оце порушення».

Пояснили у військкоматі і ситуацію з тими, хто отримав ступінь бакалавра, але на продовження навчання ще не зарахований.

 ОЛЕГ ДЕНИСЮК, нач. відділу комплектації та призову Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Ми призиваєм і відправляєм їх в частини, після закінчення і здобуття бакалавра освіти, рівня освіти бакалавра. Вони ще не є зараховані на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» чи «магістр». Так що, жодних порушень тут ніхто не здійснює, тим паче тими діями, що ми вручаєм повістки».

Нагадаємо, шоста хвиля мобілізації триватиме 60 днів і за планом має бути останньою в цьому році.

  • Так, пусть военкомы в мужском туалете станут и раздают повестки, там наверняка! И место подходящее для них и для повесток! Такой беспредел- это позорище для Украины!!Какая Европа?! с такими комисарами ?!!

залишіть коментар