Додому привезли тіло Героя Андрія Капчура

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2015 о 22:12    196 переглядів

Тернопільщина зустріла ще одного Героя, який загинув на Сході. Андрій Капчур, родом із села Забойки Тернопільського району, був бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади. Його мобілізували у червні минулого року, а з серпня він вже воював у зоні АТО. Військові, які знали Андрія кажуть, і другом, і бійцем він був надійним.

АНДРІЙ СЛОТА, командир 3-го взводу, І-ї роти, гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади:

«Андрій був хорошою людиною, без ніяких питань, без ніяких прикрощів. Виконував всі накази, вчасно і ставився до роботи відповідально. Ми з ним були знайомі з початку серпня 2014 року». 

Рідні востаннє спілкувалися із Андрієм у січні. З того часу вели його пошуки всіма можливими способами, і до останнього надіялися, що додому він повернеться живим.

АНДРІЙ СЛОТА, командир 3-го взводу, І-ї роти, гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади:

«Все сталося на висоті 307, 5, в районі Санжаровки, коло  Дебальцево. Бій був 25-го січня. Там багато хлопців полягло. В тому числі, і Андрій. На жаль, ідуть кращі. Ці сторінки історії пишуться кров’ю. Значить, повинні бути якісь висновки, повинні бути якісь надбання цього».

Командир Андрія розповідає, до його пошуків долучилося багато організацій та небайдужих людей. У військкоматі підтверджують – допомагали всі, до кого зверталися. Таким чином, намагалися хоч трохи відгородити рідних від так званих організаційних питань.

ОЛЕНА ВЕЛИЧАНСЬКА, майор, ст. офіцер групи по роботі з особовим складом Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Зараз я говорю від всіх, від імені всіх тих, хто долучився до його пошуку. З 25-го січня шукати по сьогоднішній день, чекати – ви собі уявляєте, яке мама пережила , і вся ця багатодітна родина. Бо їх дійсно багато, вони дуже дружні, і така підтримка від них йшла. Вони вірили до останнього і надіялися, що Андрій буде живий, що він, можливо, в полоні, але прикрість така, що співпало ДНК, і ми забрали Андрія вчора з Дніпропетровська».

Завтра, 19-го серпня, Андрія Капчура, якого вважали безвісти зниклим більше, як півроку, перепоховають у рідному селі – Забойки.

залишіть коментар