Інспектори-кінологи змагалися за першість

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2015 о 19:24    700 переглядів

Змагання з багатоборства кінологів проводять у пенітенціарній службі щорічно. Учасники не лише змагаються за першість. Молодші інспектори-кінологи також підвищують свою професійність і вдосконалюють вміння дресирувати та використовувати службових собак.

БОРИС ПОЛИВАНИЙ, майор внутрішньої служби, начальник відділу охорони Копичинської виправної колонії (№ 112) управління ДПтС України в області:

 «Вони, в свою чергу, поділяються на 3 етапи. Перший етап – це безпосередньо відбувається в установах виконання покарання. Другий етап – це обласні змагання, на яких у даний час ми перебуваємо. Третій етап – це Всеукраїнські змагання, які проводяться серед переможців обласних змагань».

У змаганнях взяли участь п’ятеро молодших інспекторів-кінологів із своїми чотирилапими друзями. Учасники, виборюючи звання кращого, демонстрували загальний комплекс підготовки та спеціальний. Працювали по сліду, вибирали речі, шукали стріляні гільзи, обшукували місцевості та затримували умовного злочинця. Також демонстрували фізичну витривалість під час подолання смуги перешкод. Молодший інспектор-кінолог Анатолій Томків два роки поспіль на змаганнях здобуває перше місце. Свою розшукову собаку Багіру він почав навчати від одного року. Каже, наполегливе дресирування допомогло досягти таких результатів.

АНАТОЛІЙ ТОМКІВ, молодший інспектор, кінолог Чортківської установи виконання покарань (№ 26) управління ДПтС України в області:

«На протязі року – загальний курс. А потім вже йде спеціальний курс після загального курсу, коли вже повністю вона знає загальний курс. Потім постійно вдосконалювати загальні її навички і службу».

Кінологи зазначають, у пошуковій роботі вони, зазвичай, використовують німецьких вівчарок. А от вартову службу найкраще несе лабай, кавказька вівчарка та московська сторожова.

залишіть коментар