На «Алеї зірок» у Тернополі будуть не лише нові імена

Автор:     Опубліковано: 14 Серпня 2015 о 17:23    615 переглядів

Традиційно, на День міста, у Тернополі «запалюють» зірки. На вулиці Гетьмана Сагайдачного таких уже є 10. Присвячені вони людям, завдяки яким Тернопіль розвивається, і про нього знають.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Цьогоріч було прийнято рішення встановити дві зірки. Це –нашому відомому краєзнавцю Любомирі Бойцун, на превеликий жаль, яка відійшла в засвіти. І символічна зірка перша з’явиться цього року. Це зірка волонтерам».

Обидві зірки – не випадкові. Любомира Бойцун за життя упорядкувала збірку документів про історію Тернопільщини та здійснила численну кількість публікацій на краєзнавчу тематику. Завдяки її праці минуле краю оживає. Явище волонтерства, каже Олександр Смик, теж заслуговує на увагу. Ситуація в країні виявила особливі якості українців: вони вміють організовуватися заради допомоги ближньому. Тому символічну зірку відкриють на честь цих небайдужих людей. Цьогоріч урочистості на «Алеї зірок» відбудуться 28 серпня, о 13-ій годині.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Запрошуються всі люди, які причетні до цього руху. Запрошуються родичі пані Любомири і краєзнавці, які працювали з нею. І видавці, які продовжують її справу в книгах».

До слова, тернопільські видавці готують презентацію книги нових знахідок Любомири Бойцун, які жінка-краєзнавець залишила після життя.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови:

«Перший той примірник, вони, наскільки мені відомо, готують саме до Дня міста».

Людей, які працюють на благо міста, тернополяни завжди пам’ятають і цінують. Зірки, які їм присвячені, – лише тому доказ.

залишіть коментар