Проїзд біля автовокзалу повністю відновлять до 1-го вересня

Автор:     Опубліковано: 14 Серпня 2015 о 21:00    48 переглядів

Біля міжміського автовокзалу киплять ремонтні роботи. Міський голова Сергій Надал розповідає, вони на стадії завершення, але до повного облаштування дороги та тротуарів у цій частині міста ще потрібен час.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні завершують роботи по асфальтуванню основної частини. Ще необхідно буде доробити обмежуючі руху, які чітко розділять смугу, де буде зупинятися громадський транспорт, а де будуть місця для паркування. Вже відомо, що буде збільшено кількість місць для паркування».

Щодо території, яка прилягає до автовокзалу, то тут ділянки роботи розділили. Адже за певну частину території відповідає автовокзал, з яким вже є домовленості, а деяку частину приведуть до належного стану за рахунок міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, потрібно буде тут доробити пішохідну ділянку, зробити гарну зупинку. Тому протягом наступного тижня будуть проведені роботи по облаштуванню пішохідної ділянки тому, що, бачте, бордюр значно вищий від сьогоднішнього тротуару, його тре підняти, зробити в рівень. Якщо погода нам не буде заважати, то максимум до 10 днів, тобто, до 1-го вересня роботи будуть всі максимально завершені».

До речі, гарантійні терміни на якість робіт – 5 років.

залишіть коментар