Тернопіль на іменини отримав подарунки від Нацбанку та «Укрпошти»

Автор:     Опубліковано: 28 Серпня 2015 о 19:26    343 переглядів

Цьогоріч святкування Дня міста Тернополя оригінально відзначили ще й посткросери. Любителі обміну художніми поштовими марками встановили своєрідний рекорд.

СЕРГІЙ ТКАЧОВ, тернополянин:

«Зранку, в Тернополі відбулась, вперше в Україні, така цікава акція, ми відправляли в 36 країн світу, в 136 міст листівки з видами Тернополя. Це така спільнота тернопільських посткросерів. І загальний кілометраж відстані від Тернополя до тих міст, куди ми відправляли, склав – шість з половиною раз навколо екватора або одна відстань від Землі до Місяця».

Оригінальні поштові марки з нагоди тернопільського свята виготовила «Укрпошта». І в міській раді, і державному підприємстві поштового зв’язку запевняють, це не тільки красиво, а й потрібно. На нових художніх марках можна побачити визначні місця Бережан, Заліщиків, Бучача, Тернополя та окремий блок, присвячений Соломії Крушельницькій. Також з’явився художній конверт із зображенням Архикатедрального собору.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Міська рада, вперше в Україні, наскільки я знаю, доєдналася до акції посткросінгу, коли відправили більше, як 240 поштівок в різні країни світу, які пішли з зображенням міста Тернополя, де йде згадування про святкування міста Тернополя. Це є черговий позитив для нашого міста, це є ще раз нагадування про наше файне місто Тернопіль».

ВАСИЛЬ ЮРЧИШИН – директор Тернопільської дирекції державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошти»:

«Випущено «Укрпоштою» блок, поштовий блок «Краса і велич України. Тернопільська область. Також поштова марка, на якій зображення, було озвучено, Соломія Крушельницька, і на поштовому блоці є кілька зображень, в тому числі міста Тернополя – це Надставна церква. Випущений художні конверт, на якому зображена наша катедра, і буде проведено сьогодні спецпогашення блоку «Краса і велич України. Тернопільська область».

А от Національний банк до свята випустив ювілейну монету номіналом у 5 гривень. На аверсі зображено панораму нашого міста, а на реверсі – портрет Яна Тарновського.

РОМАН РОМАНИК, начальник управління Національного банку в Тернопільській області:

«Враховуючи тираж 2 000 штук – це, напевно, що зараз вона вже користується попитом в нумізматів, а з часом, напевно що, вартість буде зростати однозначно. Вона випущена в серії монет Національного банку «Стародавні міста України».

 

залишіть коментар