Тернополян просять допомогти школярам на звільнених територіях

Автор:     Опубліковано: 5 Серпня 2015 о 19:38    505 переглядів

Днями до волонтерів Самооборони Майдану Тернопільщини з проханням звернувся колега, а віднедавна губернатор Луганської області, Георгій Тука. Каже, на звільнених територіях регіону потрібно шкільне приладдя. Найгостріша потреба в україномовних посібниках і підручниках, зазначає волонтер Ліля Мусіхіна.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Якщо ми не заповнимо цей інформаційний простір і не будемо виховувати дітей так, як потрібно для України, не будемо виховувати їх патріотами, то хтось зробить їх патріотами іншої держави. І ми знаємо, кому це зараз дуже вигідно».

Тому волонтери по допомогу звертаються до тернополян і мешканців області. Підбираючи книжки на благодійні потреби, Ліля Мусіхіна просить орієнтуватися на дітей шкільного віку.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Передивитися свої бібліотеки домашні. Можливо, є якісь книжки, з яких діти, умовно кажучи, виросли, які не читаються. Є якісь дублікати. Я думаю, навіть якщо будуть дитячі розмальовки, то ми знайдемо, куди їх дати. Там так само є садочки. Вони зараз не в найкращій ситуації».

Окрім літератури, в школах на звільнених територіях не будуть зайвими парти, дошки та канцелярія.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Можливо, десь в якихось школах роблять переобладнання кабінетів і можуть поділитися шкафчиками».

До початку навчального року залишилося менше місяця. Тому всім охочим створити дітям умови для навчання, радять поквапитися. Адреса штабу Самооборони Майдану Тернопільщини залишається незмінною: вулиця Грушевського, 1. Волонтери обіцяють усе зібране шкільне приладдя передати в Луганську облдержадміністрацію.

 

залишіть коментар