Підприємці відзначають професійне свято

Автор:     Опубліковано: 4 Вересня 2015 о 19:17    153 переглядів

У першу неділю вересня підприємці відзначають своє професійне свято. Кращих бізнесменів і керівників підприємств області запросили у фіскальну службу, аби подякувати за сумлінну та чесну працю.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС у Тернопільській області:

«Ви, на даний момент, забезпечуєте наші трудові ресурси, якщо казати науковою мовою, простіше – людей, заробітною платою достойною. Сплачуєте податки, багато з яких залишаються на місцевому рівні. Тобто, фактично, ви дбаєте про ту місцину, в якій ми живемо».

ВОЛОДИМИР МАРЦИНЮК, начальник Тернопільської митниці ДФС:

«Взаємодія, яка є між Головним управлінням ДФС у Тернопільській області, Тернопільською митницею – у нас є повне розуміння. Саме тому ви тут присутні. Це якраз показник тої прозорості роботи, яку ви здійснюєте».

14 кращих підприємців області відзначили грамотами та квітами. Нагороджені кажуть, щоб стати успішним треба наполегливо працювати та вміти гідно долати перешкоди.

МАРІЯ ЗАДВОРНА, нагороджена:

«Завдяки спеціалістам, які працюють на підприємстві, я вважаю їх своїми фанатами виробництва, тому продукція, яку підприємство виробляє – конкурентоспроможна на ринках».

ІГОР ГАЛАТОВИЧ, нагороджений:

«Податків платимо багато. Той, хто більше заробляє, той повинен платити більше податків. Такий закон у цілому світі».

Умови, в яких перебуває український бізнес, бажають бути кращими, зізнаються самі підприємці.

ІГОР ЛУЦКІВ, нагороджений:

«В даний момент тяжко працювати. Це саме нестабільний курс валюти, тому що наше підприємство дуже залежне від імпортної сировини. І якщо була б стабільна валюта, було би набагато краще і легше працювати нас усім».

Серед  іншого, кращим підприємцям і бізнесменам області бажали також подальшого розвитку та відновлення втрачених ринків збуту.

 

залишіть коментар