У Тернополі відбувся Фестиваль водних видів спорту

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2015 о 21:18    489 переглядів

Традиційно, в другу суботу вересня українці відзначають День працівника фізичної культури та спорту. Не оминули увагою це свято і в Тернополі. Зокрема, у центрі міста, за сприяння партії «Солідарність  – Блок Петра Порошенка», провели Фестиваль водних видів спорту.  В політсилі переконані: здоров’я нації – це запорука перемоги на Сході.

ВІКТОР ШУМАДА, голова міської організації Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«В нас є хороші творчі спортсмени, є школи з різних видів водного спорту, це є каное, байдарки, вітрильники, водні лижі. Тобто, це ті цікаві види спорту, які ми сьогодні повинні розвивати, які ми сьогодні повинні підтримувати, для того, щоб наші спортсмени прославляли наше місто і в Україні, і прославляли наше місто Тернопіль і за кордоном». 

Під час фестивалю всі охочі мали змогу побачити показові виступи з віндсерфінгу та вейкбордингу, веслування на каное і байдарках. Загалом, свої вміння демонстрували близько півсотні спортсменів місцевих шкіл, клубів та секцій.

ІГОР ВОНС, голова ГО «Центр Антикорупції»:

«Наш Тернопільський став, на сьогоднішній день, – це не просто окраса міста, а це є прекрасний центр для розвитку водних видів спорту. Такий осередок для підготовки олімпійського резерву повинен бути не тільки в межах нашої області чи нашого міста, а й в межах цілої країни. І тому всі політичні сили, керівництво області, міста повинні максимум зусиль приділити тому, щоб такий центр розвитку спорту в нас був, розвивався». 

 

залишіть коментар