У Тернополі побільшає спортивних груп

Автор:     Опубліковано: 1 Жовтня 2015 о 10:52    303 переглядів

У дитячо-юнацьких спортивних школах міста побільшає груп. Таке рішення прийняли на останньому засіданні виконавчого комітету міської ради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Додатково вводимо 8 груп для занять футболом, 8 груп для занять греко-римською боротьбою, не зважаючи на те, що ми не отримуємо жодної копійки фінансування з боку держави, це все утримання йде тільки за рахунок міського бюджету. Але, оскільки є попит і звернення від дітей, ці групи будуть додатково створені».  

Крім того, розповідає Сергій Надал, прийняли рішення про внесення змін у міський бюджет на цей рік.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Виділено субвенцію на виплату заробітної плати працівникам освіти у розмірі 6 мільйонів 991 тисяча гривень. Медичним працівникам – 4 мільйони 319 тисяч гривень. Виділено кошти для проведення місцевих виборів, ця сума – 2 мільйони 26 тисяч гривень. В зв’язку з тим, що є вже підписана угода з економічним університетом про оренду приміщення колишнього дитячого садочку на вулиці Юності, який тепер буде також, знову дитячим садочком, ми виділили 900 тисяч гривень для проведення ремонтних робіт».   

Також виділили 200 тисяч гривень на придбання комп’ютерного обладнання та проведення ремонтів у тернопільських школах. Ще 166 тисяч – на встановлення вуличних тренажерів у парках міста. Додатково передбачили й кошти на освітлення спортивних майданчиків та встановлення камер відеоспостереження. За зекономлені в галузі житлово-комунального господарства кошти вирішили відремонтувати додаткові двори та міжквартальні  проїзди.

Крім того, 2 з половиною мільйони гривень місто отримало з державного фонду регіонального розвитку. Спрямують ці гроші на низку об’єктів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Придбання обладнання для садочку №2, це – садочок, де навчаються діти-інваліди з вадами слуху, – 93 тисячі. 997 тисяч піде на капітальний ремонт приміщення школи №13, де за ці кошти будуть облаштовані повністю нові вікна і двері. 170 тисяч піде на капітальний ремонт спортзалу в школі №16. 512 тисяч піде на облаштування мембранного покриття даху також в 16 школі. 803 тисячі гривень піде на капітальний ремонт по заміні вікон і дверей в поліклініці №3».

 

залишіть коментар