У Тернополі встановили ще два спортмайданчики просто неба

Автор:     Опубліковано: 29 Жовтня 2015 о 19:23    817 переглядів

Як і було анонсовано, в Тернополі встановили ще два спортивні майданчики з антивандальними тренажерами. Один із них – поблизу Співочого поля в парку «Національного відродження». Діти, котрі проживають поруч, розповідають, спеціально, аби позайматися на тренажерах їздили в центральну частину міста.

СОФІЯ, займається на вуличних тренажерах:

«Ми дуже раді, що поставили поруч такі майданчики – ми можемо свій вільний час проводити тут. Ми думаємо, що краще ходити сюди, ніж за комп’ютером вдома, наприклад».

Перший подібний майданчик у Тернополі облаштували ще навесні. Тому, пояснюють у міській раді, вже можуть аналізувати, якими тренажерами тернополяни користуються найчастіше і встановлювати саме їх. Окрім того, в парку «Національного відродження» поруч зі спортмайданчиком за кошти інвестора зробили і футбольне поле. Згодом територію освітлять і облаштують камери відеоспостереження.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«У зв’язку з тим, що  була потреба і зверталися мешканці «БАМу», «Східного» масиву про те, що хотіли б регулярно грати у футбол. Тут колись була площадка для футболу, але зараз вона знищена, в занедбаному стані, тому вдалося створити нове повністю сучасне покриття, де люди будуть мати можливість грати у футбол зимою, влітку і в будь-який час».

ГАЛИНА ГЛАДИНЮК, завідувач парку «Національного відродження»:

«Футбольне поле буде відкрите з 9 до 18 годину для любих відвідувачів. Будь ласка, запрошуємо. Доступ – вільний. Ключ від футбольного поля – в адміністрації атракціонів».

Інший спортивний майданчик встановили поблизу екстрім-парку в «Топільче».

залишіть коментар