Друга сесія Тернопільської міської ради затягнулася до вечора

Автор:     Опубліковано: 25 листопадаа 2015 о 19:34    852 переглядів

Якщо перша сесія міської ради мала більш організаційний характер, то на другій депутати активно взялися за роботу. Рішення приймали протягом всього дня, майже до 20 години. Одне з основних – питання внесення змін до цьогорічного бюджету. За словами міського голови, казна отримала більше коштів, ніж планували. Дохідна частина зросла на понад 16 мільйонів 700 тисяч гривень. На цю ж суму збільшили і видатки. Зокрема, спрямували кошти на освітню галузь.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Заробітна плата, дошкільна і позашкільна освіта, плюс дитячі навчальні заклади – більше 3 мільйонів гривень. Спрямовано кошти на придбання необхідного обладнання і проведення ремонтних робіт в дитячому садочку номер 3, на вулиці Юності, щоб, по можливості, до кінця року завершити повністю ремонтні роботи і садочок запрацював повноцінно. Спрямовано кошти, 100 тисяч гривень, на харчування дітей учасників Антитерористичної операції в школах міста Тернополя. 560 тисяч – на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, і 200 тисяч – на харчування дітей в школах-садах».

Не оминули увагою і медицину. Понад 930 тисяч гривень спрямували на зарплату медпрацівникам. Крім того, виділили гроші для закупівлі нового обладнання для лікарень міста – моніторів для спостереження за важкохворими та кардіостимуляторів. Також передбачили кошти на проведення вакцинації, придбання медикаментів та продуктів харчування. Ще 300 тисяч гривень виділили на виплату допомоги малозабезпеченим. Спрямували кошти і для проектування інженерних комунікацій на земельних ділянках для учасників АТО.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції набережної в напрямку пляжу «Циганка», для освітлення міста, для схеми теплопостачання, для ремонту міжквартальних проїздів і капітального ремонту житлового фонду. Також виділено кошти для освітлення новозбудованої тролейбусної лінії на масиві «Східному», яка з’єднала вулицю Довженка і вулицю Протасевича».

Крім того, депутати затвердили низку галузевих програм. Зокрема, програму «Турбота» на 2016-2018 роки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Пріоритетним завданням по цій програмі, на що спрямовані кошти, це є забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених, одиноких громадян. Надання адресної безготівкової допомоги громадянам, які перебувають у складних життєвих умовах, а також – спрямування компенсації витрат за житлово-комунальні послуги для членів сімей загиблих і учасників Антитерористичної операції. Надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, які опинилися у складних життєвих обставинах, які спричинені інвалідністю, хворобою або іншими якимись непередбачуваними обставинами». 

Також програма передбачає соціальну підтримку учасників АТО і членів їхніх сімей, та щомісячну допомогу рідним загиблих на Сході.

Ще депутати прийняли програму оновлення містобудівної документації і ведення містобудівного кадастру на наступні 3 роки. За словами Сергія Надала, спрямована вона на те, аби привести до ладу всю містобудівну документацію, деталізувати плани забудови, стандартизувати містобудівний та земельний кадастри.

Затвердили депутати і програму «Здоров’я тернополян». Серед її цілей – створення системи єдиного медичного простору і налагодження функціонування електронного документообігу в медицині. Також програма передбачає створення нових амбулаторій сімейного лікаря, реконструкцію терапевтичного корпусу третьої лікарні, проведення ремонтів у медзакладах та придбання обладнання.

Також обранці прийняли регламент роботи міської ради 7 скликання. Адже, відповідно до Закону, зробити це потрібно не пізніше другого засідання.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи побажання і депутатів, і думку експертів,  і думки громадських організацій, і коаліції «Прозорі ради», які на загальноукраїнському рівні давали свої рекомендації до регламентів всіх міських рад, вчора прийняті ці правки і затверджений новий регламент роботи міської ради, який адаптований до сучасного антикорупційного законодавства, який робить роботу ради більш прозорою і відкритою».

 

 

залишіть коментар