Тернопільщина долучилася до відбудови Сватового

Автор:     Опубліковано: 10 листопадаа 2015 о 20:21    216 переглядів

Близько року Тернопільщина опікується певними територіями Луганської області. Зокрема, раніше будували фортифікаційні споруди в Попасній та Золотому. Сьогодні ж гуманітарний вантаж відправляли у Сватове.

У місті Сватовому Луганської області наприкінці жовтня вибухнув склад, на якому зберігалося понад три тисячі тонн боєприпасів. Трагедія забрала життя двох осіб, є травмовані. Згідно з інформацією Луганської військово-цивільної адміністрації, внаслідок вибухів пошкоджено понад тисячу сімсот квартир і приватних будинків. Допомогти у відбудові східного міста долучилась Тернопільщина.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Станом на сьогоднішній момент ми також ставимо собі за мету, відповідно до доручення Президента України, здійснити реалізацію гуманітарної місії по допомозі у відбудові міста Сватове. Наше завдання і в цій ситуації підтвердити гідність України, що незалежно від того хто там, як там постраждав, ми маємо підтримати своїх братів, котрі проживають у Луганській і Донецькій областях».

10-тонний гуманітарний вантаж із необхідним відправляли з Тернополя. Перед нашою областю поставили завдання відбудовати кілька об’єктів соціального призначення у Сватовому. А також забезпечити будівельними матеріалами та продуктами харчування постраждалих.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Ідеться про шифер, рубероїд, цвяхи, будівельні матеріали. А також ще трохи продуктами харчування ми довантажимо. Виключно все чітко по регламенту, по списку того, що потрібно».

До пункту призначення гуманітарний вантаж супроводжуватимуть надзвичайники та правоохоронці.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України в Тернопільській області:

«Ми неодноразово проводили вантажі на Схід. Звичайно, що небезпеки певні є. Знаєте, що на Сході під час військових дій дороги все-таки не такої якості, як необхідно. Це лягає додатковим навантаженням на транспортний засіб. А безпеку проходження вантажу будуть забезпечувати правоохоронці. Вони супроводжують наш вантаж».

Окрім того, для відбудови Сватового частину коштів перерахують з резервного фонду Тернопільської обласної державної адміністрації.

залишіть коментар