У суботу перекриють центральну вулицю Тернополя

Автор:     Опубліковано: 27 листопадаа 2015 о 18:46    394 переглядів

Міст через залізничні колії в центрі Тернополя – одна із найбільш навантажених ділянок у місті. Щоранку приватний та громадський транспорт тут стоїть у заторах. А протягом дня та по вечорах автівки безперервно курсують дорогою. У суботу, 28-го листопада, транспортний потік тут повністю перекриють, аби ремонтувати освітлення.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Це єдине місце в Тернополі, яке має свою специфіку у зв’язку з тим, що над шляхопроводом розміщено три тролейбусних лінії. І коли ми звичайно ремонтуємо світло, то ставимо автомобіль наш з краю дороги, а друга частина дороги може бути вільна для транспорту, то в данному випадку мусимо ставити нашу автомобільну вишку посередині дороги для того, щоби міг електрик добратися до світильника».

На шляхопроводі планують замінити 15 світильників. Усі вони українського виробництва, зазначає Олег Лехіцький. Замість ламп потужністю 250 ват встановлять більш економні – по 100 ват. На час перекриття мосту, з 10-ї по 16-у годину, учасникам дорожнього руху рекомендують керуватися тимчасовими знаками.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Звичайно, будуть проблеми, тому що це – артерія, яка зв’язує центр міста зі «Східним» масивом, але прошу всіх поставитися з розумінням до ситуації, тому що необхідно ці роботи зробити».

Рух громадського транспорту на час перекриття мосту також змінять. Як курсуватимуть маршрутки та тролейбуси можна дізнатися на сайті міської ради: www.rada.te.ua

залишіть коментар