Директора ТВПУ можуть позбавити волі за катування

Автор:     Опубліковано: 1 Лютого 2016 о 19:41    403 переглядів

Андрія Каплуна – директора Тернопільського вищого професійного училища з 20-тирічним досвідом роботи можуть позбавити волі мінімум на 3 роки. Принаймні таке покарання загрожує педагогу у випадку, якщо правоохоронці зможуть довести його провину за статтею катування.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору комунікації ГУ НПУ в Тернопільській області:

«Слідчі Тернопільського міського відділу поліції на сьогоднішній день порушили кримінальне провадження за фактом публікації в пресі, а також звернень учнів та батьків училища. Відомості про дану подію внесені в Реєстр судових розслідувань, за ч.1 ст. 127 ККУ. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років».

Вивчаючи справу, правоохоронці з’ясували й інші обставини навчання у цьому профтехучилищі.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору комунікації ГУ НПУ в Тернопільській області:

«Учні, під час того, коли давали інтерв’ю різноманітним телеканалам, ЗМІ, розказували інші дії керівництва цього закладу, а саме те, що насильно відбирали у них там мобільні телефони, про те, що десь заставляли їх працювати несанкціоновано на тих чи інших об’єктах, про те, що не видавали там і стипендію чи забирали її, використовували кошти в інших потребах».

Нагадаємо, минулого тижня у мережі Інтернет з’явилося відео, де учні училища перед усім колективом навколішки просять вибачення за куріння. Виявилось, подібні виховні методи в навчальному закладі практикують не вперше.

АНДРІЙ КАПЛУН, директор ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі:

«От мене питали: «А які в Вас методи виховання?Ви шо, Макаренко?», я кажу: « Я Каплун. Але багато читаю педагогіки, начитався і по-каплунівськи виховую». І ще ніхто з батьків на зборах батьківських мені не сказав, що це я роблю неправильно».

А от у департаменті освіти облдержадміністрації виховання по-Каплунівськи поставили під сумнів. Там відразу ж почали службове розслідування цієї ситуації.

ОЛЕГ УДИЧ, начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської ОДА:

«Комісія, яка була створена департаментом освіти Тернопільської ОДА завершила свою роботу безпосередньо на наступний день після того, як стало широко відомо про даний інцидент. Всі матеріали для реагування відправлені в Міністерство освіти і науки України. Після того, як там буде вивчено це питання, на основі відповідної довідки, будуть приймати рішення».

Наразі і освітяни, і правоохоронці своїх остаточних результатів перевірок не озвучують, адже справу все ще вивчають.

 

залишіть коментар