На Тернопільському замку встановили дві анотаційні таблиці

Автор:     Опубліковано: 15 Квітня 2016 о 19:06    876 переглядів

Ще дві нові анотаційні таблиці встановили у Тернополі. Їх сьогодні представили символічно, адже 15-те квітня – День народження файного міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Хочу привітати всіх тернополян з днем створення міста, саме в цей день у 1540 році польський король Сигизмунд дав право на створення міста, яке тоді створилося, як фортеця, яке будувалося 8 років».

Встановлені таблиці присвячені засновнику міста – графу Яну Амору Тарновському і самому замку, на нього, до слова, чекають  деякі зміни.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Перше –  це, ця алея, чи можливо цей сквер, як правильніше буде оформити, дати йому назву засновника міста Тернополя Яна Тарновського, я думаю, що цього року це буде оформлено документально. Ну і друге, оскільки сьогодні в Тернополі є наш земляк, один з геніїв сучасності, оскільки замок має виконувати функцію історичну, культурну функцію, протягування, ми виступаємо з пропозицією переоблаштувати замок, зробити необхідні ремонтні роботи, облаштувати тут, в замку, музей картин Івана Марчука».

Під час відкриття встановлених таблиць, також погасили марку і конверт із зображенням «батька» Тернополя – Яна Тарновського.

залишіть коментар