8 травня на Тернопільщині відкриють туристичний сезон

Автор:     Опубліковано: 5 Травня 2016 о 19:21    497 переглядів

Відвідати вареник- та капусняк-фест, побачити показові виступи збаразьких спортсменів, побувати у містечку народних ремесел та скуштувати страви польової кухні – це далеко не усе, чим зможуть потішити себе гості та місцеві мешканці у Збаражі – цієї неділі.

 НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник відділу туризму ТОДА:

«Очікуємо доволі велику кількість людей, буде забезпечена робота туристичної експозиції, де і наші райони будуть себе презентувати і представники туристичного бізнесу, презентувати себе буде і музей ретро автомобілів, який в травні буде відкриватися в Тернополі, тобто програма має бути доволі цікава, насичена і ми очікуємо багато гостей як і з території області, так і з території сусідніх областей».

До речі, цьогоріч вирішили продовжити традицію проведення свят замків. Так, після відкриття туристичного сезону у Збаражі, щомісяця подібні заходи відбуватимуться і в інших історичних пам’ятках Тернопільщини, розповідають в облдержадміністрації.

 СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«В Тернопільській області є 34 замки, такої концентрації замків в жодній області України немає, саме тому ми поставили собі за мету почати відкриття туристичного сезону з одного з найпрекрасніших місць Тернопільської області – це міста Збараж. Всі райони будуть там представлені, кожен район буде мати можливість запропонувати те, що він має на своїй території».

 НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник відділу туризму ТОДА:

«Це є той потенціал, який потрібно повністю використовувати і враховуючи те, що в нас є третина замків України, ми можемо дійсно кожен з цих замків розвивати і шляхом проведення фестивалів і проведення інших заходів для того, щоб це були візитівки туристичного Тернопілля».

Окрім популяризації замків Тернопільщини, каже Назар Яворський, в області розвиватимуть й водний, паломницьким та екологічний туризм.

 

залишіть коментар