ФК «Тернопіль» показав характер у грі проти краматорської команди

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2016 о 18:57    540 переглядів

Цими вихідними у Тернопіль приїхав краматорський футбольний клуб «Авангард». Попри перевагу гостЕй у турнірній таблиці, на домашньому полі керували господарі.

 ІВАН МАРУЩАК, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»

«Команда щастя шукала на половині поля суперника, не відбивала м’яч куди попало, а там як получиться. Команда підготовлювала атаки, що сказалося, що в кінці першого тайму дійсно забили той дуже важливий для нас гол».

В піднесеному настрої тернополяни завершили першу частину протистояння і з рахунком 1:0 пішли на перерву. Проте у другому таймі команда господарів зіграла не так сильно. Тренер пояснює, це фізична втома, адже після попереднього матчу, на відміну від суперників, які відпочивали більше тижня, тернополяни на відновлення сил мали лише 2 дні.

ІВАН МАРУЩАК, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»

 «Ми в центрі почали програвати, не встигати. Хлопці віддавалися, судороги їх ловили. Для того щоб внести якісь правильні заміни, випали Богданов травмований, Гаврилюк травмований, десь ось їм якраз не хватило рівноцінної заміни».

І вже наприкінці другої сорокап’ятихвилинки краматорська команда забиває гол. Гості зізнаються, нічийним результатом задоволені.

 ЯКІВ КРІПАК, тренер ФК «Авангард» (Краматорськ)

 «Сегодня нас и ничья устраивала, потому что мы все, а Тернополь нас не догоняет. То есть играли на результат. Была самая главная задача, это тут не проиграть». 

Яків Кріпак каже, гравці були серйозно налаштовані на боротьбу,  адже знали, тернопільській команді потрібна перемога, тому боротиметься за кожен шанс.

ЯКІВ КРІПАК, тренер ФК «Авангард» (Краматорськ)

«Надо была им победа, мы знали что будет тяжело играть. Та всегда здесь тяжелые игры. Первый тайм мне чего  не понравился, не было подборов с нашей стороны, да. Центр провалился, два наши центральные хавы. Ну и команда «Тернополь» в первом тайме заслужено повела в счете».

Наступною командою з якою зійдуться у протистоянні гравці ФК «Тернопіль» буде чернігівська «Десна». Цього разу матч відбудеться вдома у суперників 21 травня.

ІВАН МАРУЩАК, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»

 «Якщо навіть залишається один, теоретично малий шанс, ми будемо за нього ловитися і просто так ніхто здаватися не збирається».

Окрім матчу з «Десною», аби змінити свою позицію у турнірній таблиці Першої Ліги, тернополяни матимуть ще дві гри 27 травня та 1 червня.

 

залишіть коментар