На Тернопільщині затримали підозрюваного у зґвалтуванні пенсіонерки

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2016 о 19:08    456 переглядів

40-ка річний житель Івано-Франківщини, за його словами, після сварки зі своєю співмешканкою, пішов з дому. 15 травня опинився в селі Нараїв Бережанського району.

ІГОР СТЕГНОВИЧ, начальник сектору Управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Близько 2-ї години ночі до Бережанського відділу поліції поступило повідомлення про те, що невідома особа проникла в помешкання 75-ти річної місцевої жительки, тобто жительки села Нараїв Бережанського району».

Пенсіонерка мешкає разом з чоловіком, проте саме того дня його не було – поїхав до Львова, на обстеження. Зловмисник заліз у хату через вікно, коли жінка зайшла до кімнати, той уже встиг випити пляшку спиртного, тож накинувся на неї, вимагаючи гроші.

підозрюваний:

«Випив горівки, хліб взяв, гроші. – В якій сумі гроші? – 503-502. Насілував. – Зґвалтували невідому вам жінку? Так?».

З чужої хати нападник пішов з вкраденим мобільним телефоном, наручним жіночим годинником, ліхтариком, пляшкою наливки та продуктами. Злочин викликав неабиякий резонанс серед місцевого населення. Люди розповідають, боялися ввечері виходити з помешкань, не випускали на вулицю дітей.

 КАТЕРИНА ЧЕРЕДНІЧЕНКО, жителька с. Нараїв:

«Після того, як в селі стався такий злочин, люди бояться вийти з дому, стали більш уважніші до перехожих, до незнайомих людей. Просто всі налякані і не знають чого чекати на наступну ніч»

Менше ніж за тиждень, поліцейським вдалося затримати підозрюваного.

 ІГОР СТЕГНОВИЧ, начальник сектору Управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру з правовою кваліфікацією з 186 – грабунок і 152 – зґвалтування. На даний час проводиться розслідування».

Затриманого чоловіка також перевіряють на причетність до вчинення інших злочинів.

  • А як тоді так получилося, що пару днів назад той самий чоловік, святкуючь свій день народження зі своїми дружками, напав вже на 32-річну жінку, згвалтували і цього разу вбили? як так вийшло, що обвинувачений в такому злочині, як згвалтування опинився на волі і зміг цього разу зробити ще один злочин набагато гірний? ЯКЕ МАЛА ПРАВО МІЛІЦІЯ ЙОГО ВІДПУСТИТИ? ЯКОГО МИЛОГО ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ З НАШИХ ПОДАТКІВ І ПИШУТЬ, ЩО ЗАТРИМАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ ТОДІ, ЯК ВІН ПРОДОВЖУЄ ЧИНИТИ ЗЛО????

залишіть коментар