Фестиваль риболовного спорту для дітей відбувся у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2016 о 18:51    466 переглядів

Фестиваль риболовного спорту для дітей у Тернополі організували вперше. Його ініціатори, спільно з владою області, планують зробити такий захід традиційним.

ВОЛОДИМИР МАКСИМІВ, в.о. начальника управління охорони, використання і відтворення біоресурсів та регулювання рибальства в області

«Виникла ідея популяризувати даний вид спорту – спортивне рибальство. Вирішили залучити соціально незахищених дітей насамперед, з сиротинців. Зголосилося на початок більше 25 дітей з сиротинців».

Ази риболовлі дітям пояснювали фахівці з цього виду спорту. Проведення таких аматорських змагань, запевняє Віталій Рюмін, хороша можливість популяризувати це заняття.

 ВІТАЛІЙ РЮМІН, в.о. головного секретаря Федерації риболовного спорту в області

«В нас є фахівці, в нас є, ми покликали своїх спортсменів,  майстри спорту, є кандидати в майстри спорту по риболовному спорту. Які щось покажуть, щось підкажуть. Надіємося на їхню чесну боротьбу і надіємося, що їх зацікавимо. Можливо вони знайдуть себе в цьому виді спорту».

Прийти і порибалити запрошували всіх охочих не залежно від віку й статті. Окрім навчань, дітям подарували вудочки.

СЕРГІЙ, учасник

«Маєш свою вудочку, це твоя? – Нєа, це дали. – Це тобі подарували вудочку? В тебе є дома вудочка? І як тобі цією ловити? – Ліпше».

Для декого це не лише перша вудочка, але й перший досвід рибальства.

ЕРІК, учасник

«Давно навчився рибалити? – Ще не знаю чи вмію. Але… – Це ти перший раз? – Так».

А от Петро вже має досвід у рибальстві і сам повчає, що тут головне.

ПЕТРО, учасник

«Того тижня поїхали з татом на рибалку і я зловив сома. Ого, і на скільки кілограм? – На 1,5. Ну цією вудочкою я і зловив сома. – А в рибальському спорті що головне? – Головне сидіти тихо і ловити рибу».

залишіть коментар