Виставку фотографів-початківців відкрили у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2016 о 21:03    1 267 переглядів

Заняття з курсу «Основи фотографії», у рамках проекту «MediaLab», проводилися щонеділі протягом двох місяців. По завершенні навчання семеро фотографів-аматорів представили здобуті навики на виставці у «Перемозі», яка триватиме близько тижня.

ОКСАНА БОЖКО, організатор майстер-класів проекту «MediaLAB»

«Так, як ми і обіцяли, вкінці кожного курсу ми випускаємо певний продукт, в рамках проекту «MediaLab». І цього разу, по завершенню курсу «Основи фотографії», ми вирішили зробити виставку. Заняття проводили в Українському домі «Перемога», от в цьому кабінеті. Спочатку вивчали основи фотоапарата, ось, до речі, один фотоапарат, який є на базі проекту «MediaLab».

Основ фотографії охочих намагалася навчити Тетяна Петрушевська, запевняє – результатом задоволена.

 ТЕТЯНА ПЕТРУШЕВСЬКА, викладач курсу «Основи фотографії», фотограф

«Я бачила їх ентузіазм, мене це надихало. З кожним днем мені було цікавіше і цікавіше. Вони задавали багато запитань, мене це змусило ще більше, тому що мені було цікавіше. Ви бачите фотографії, які ми вивісили і я задоволена. На кожній фотографії відчувається емоція, життя».

ОЛЕГ, учасник майстер-класів

«Таня нам допомагала віднайти, кожен на своєму фотоапараті, цю чарівну кнопку – «шедевр». Не знаю наскільки ми її змогли знайти, чи не змогли найти, але думаю, що вона дала нам всім хороший поштовх, це точно».

В рамках курсу фотографи-початківці випробували свої теоретичні навики на практиці: робили портретні знімки.

ЖАННА, модель

«І як ти себе почувала в ролі моделі? – То здивовано, то тако – усміхалася. – І сподобалося тобі? – Та, сподобалося».

Учасники курсів зізнаються, робота з дітьми нелегка.

УЛЯНА, учасниця майстер-класів

«Тре вміти їх розсмішити, ловити моменти. Дорослий позує просто, там кажеш йому. А мала –  то вона там… Діти більш щиріші виходять, бо дорослі більше грають на камеру, а діти все щиро роблять».

Саме Уляні вдалося зробити світлину, яка найбільше сподобалася маленькій моделі.

ЖАННА, модель

«А розкажи чим тобі сподобалася фотографія. – Бо тут багато квіточок. – А тут тоже багато квіточок. – Але ця мені більше подобається».

Вже невдовзі організатори майстер-класів планують набір на чергові заняття з «Основ фотографії»

залишіть коментар