Тернополян закликають активніше користуватись сервісами Міністерства юстиції України

Автор:     Опубліковано: 25 Липня 2016 о 20:30    169 переглядів

Подати заяву, записатися на прийом та оформити потрібні вам документи у відділі ДРАЦС можна без черг. Міністерство юстиції України запровадило сервіси, які працюють в мережі Інтернет. Серед таких послуг – оформлення апостилю та запис  на прийом до спеціалістів. Також громадяни, безпосередньо у пологовому будинку, можуть отримати свідоцтво про народження дитини.

ОЛЕКСАНДРА КІРИК, начальник міського відділу ДРАЦС:

«Цей проект запрацював з грудня місяця в 2 пологовому будинку і з березня місяця цього року в перинатальному будинку матері і дитини, який знаходиться по вулиці Суворова, тобто батьки можуть безпосередньо  в кабінет, де працює працівник відділу, документи: паспорти батьків, свідоцтво про шлюб, ксерокопії їх, медичне свідоцтво про народження дитини і подати документи для реєстрації народження дитинки».

Окрім того, через он-лайн сервіси Мін’юсту  можна заповнити і подати заяви на реєстрацію шлюбу, визнання батьківства, зміну імені.

ОЛЕКСАНДРА КІРИК, начальник міського відділу ДРАЦС:

«Це спрощує подачу документів з одного боку, але і потрібно знати про те, що якщо подана будь-яка заява, протягом трьох днів, якщо відсутній цифровий підпис на цій заяві, протягом трьох днів, громадянин зобов’язаний прийти до відділу ДРАЦС і її підписати».

Також  люди через Інтернет можуть отримати консультації та  записатись на прийом, не чекаючи в чергах, зазначає Олександра Кірик.

ОЛЕКСАНДРА КІРИК, начальник міського відділу ДРАЦС:

«Ми надаємо консультації щодо цього приводу і як в телефонному режимі, і безпосередньо люди до нас звертаються, до відділів ДРАЦС, з цих усіх сервісів Міністерства юстиції, ми надаємо, безпосередньо, консультації і тут,  і є на наших сайтах  Головного територіального управління юстиції усі види сервісів Міністерства юстиції України, які готові до послуг наших громадян і ми готові їх опрацьовувати, і розвивати далі».

 

залишіть коментар