У Копичинській колонії звільняли заручників та припиняли масові заворушення

Автор:     Опубліковано: 20 Липня 2016 о 19:00    1 035 переглядів

Кілька заручників, масові заворушення та бійки – такий сценарій відпрацьовували групи швидкого реагування та спецпідрозділи установ виконання покарань на території Копичинської виправної колонії.

АНТОН, оперуповноважений оперативної групи Чортківської УВП:

«Тематика заняття була – дії загону по сигналах: «Буря-1» – масові заворушення, групові непокори, а також «Буря-5» і «Буря-3» – дії щодо озброєних злочинців, проведення антитерористичної акції, спрямованої на звільнення заручників і нейтралізацію озброєних злочинців».

Такі навчання проводять кожних три місяці і вони дають свій результат. Оперативники  стверджують, у реальних надзвичайних ситуаціях часу на роздуми немає, тому подібні заняття є справді важливими.

АНТОН, оперуповноважений оперативної групи Чортківської УВП:

«Головне тут не дії по шаблону, а іменно практична дія і практичне відпрацювання своїх дій, злагодженість підрозділу, як такого».

Заняття тривало протягом дня. Силовики відпрацьовували дії із застосуванням спецавтомобіля при масових заворушеннях та у ході звільнення заручників, а також індивідуальні стройові прийоми зі щитами у складі груп та зведеного загону.

ЯРОСЛАВ БУНЯК, начальник Копичинської виправної колонії:

«Проводяться такі заходи з метою попередження ускладнень оперативної обстановки. В даному занятті приймали участь 2 представника Житомирського спеціалізованого підрозділу групи швидкого реагування ДПС України, які проводили заняття з підрозділами Копичинської ВК 112, Чортківсього слідчого ізолятора та Добриводської ВК63».

Компетентні судді, оцінили роботу оперативників, як професійну. А після навчань, силовикам прочитали лекції з вогневої підготовки та екстремальної медицини.

залишіть коментар