14 тисяч гривень віддала шахраю пенсіонерка

Автор:     Опубліковано: 17 Серпня 2016 о 19:12    108 переглядів

До людини телефонують, запевняють: її чи то син, чи то дочка, у біді, заодно вказують і ціну порятунку. Жертвами такої афери стали чимало людей. Однак, ні попередження, ні застереження правоохоронців перевіряти слова телефонних «доброзичливців» – не діють. Днями шляхом такої афери зловмисник отримав 14 тисяч гривень від 81-річної пенсіонерки.

 МИКОЛА СМАКУЛА, в.о. начальника Зборівського відділення поліції

«До Зборівського відділення поліції звернулася із заявою жителька смт. Залізці, похилого віку жінка, про те, що до неї зателефонувала невідома особа, сказала, що її син знаходиться в поліції і для цього, щоб його визволити з даної ситуації, потрібно перерахувати кошти на певний рахунок».

 потерпіла

«Як він мені то сказав… Я кажу, дайте трубку синові і він сказав: мам, я в поліції, робіть те, що вони кажуть. Як він сказав, що він такий побитий, бо там вони билися, він не бився, але вони прийшли битися та й він може бився. Кинув якийсь мішок ззаду, розбив ноутбук і ше шось. Ну загалом, всьо побив. Порахував і сказав мені: кажу скільки платити? – 14 тисяч. – Та де я візьму стільки грошей. – Шукайте, де хочите, зичейте, за три години щоби мені гроші були».

Перелякана жінка одразу повірила. Зібрала всі гроші, які мала вдома, решту позичила у сусідки. Не зателефонувавши сину, не перевіривши інформації, не роздумуючи перерахувала кошти шахраю. Як результат: втрачені гроші та відкрите чергове кримінальне провадження за шахрайство. До слова, про подібні дзвінки правоохоронці просять негайно повідомляти у поліцію.

 

залишіть коментар