Інноваційні зміни у Тернополі.  У місті уже є три «розумні» зупинки

Автор:     Опубліковано: 3 Серпня 2016 о 19:02    709 переглядів

«Розумна» зупинка виконує роль інформаційного ресурсу. На екрані пасажири можуть відстежувати номер і час прибуття громадського транспорту, подивитися схеми та розклади маршрутів.

 ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬКІВ,   розробник проекту «Розумна зупинка»

« З часом, ми передбачаємо встановлення в деяких місцях зовнішніх зупинок. Не інтегрованих, скажемо так в приміщення, а зовнішніх, на окремих опорах. Також, з технічної сторони буде  реалізовано підвищення контрастності, щоб у гарну сонячну погоду було краще видно інформацію».

Сьогодні у Тернополі функціонує три «розумні» зупинки: на проспекті  Бандери,  вулицях Руській та Кривоноса. До слова,  зупинки встановлені за кошти інвесторів.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тобто, ми на них не витрачали кошти з бюджету. Тут може бути стимул для рекламодавців. Тому, що вони мають змогу там розміщати рекламу, і на цьому заробляти кошти. Плануємо ще до Дня Міста встигнути встановити таку «розумну» зупинку в центрі міста, поруч з зеленою церквою, яка буде стояти на вулиці, яка зовнішньо повністю буде обладнана антивандальним обладнанням. А в подальшому розраховуємо, щоб долучати підприємців, які є власниками торгових об’єктів на зупинках, щоб вони за власний кошт будуть розміщувати, плюс ті, хто надають послуги по рекламі».

Дані до «розумної» зупинки, потрапляють з сервісу «Де транспорт». А сам сервіс, у свою чергу отримує інформацію з центральної диспетчерської служби, яка займається управлінням графіками руху громадського транспорту.

 

залишіть коментар