«Карітас» допоміг зібрати дітей до школи

Автор:     Опубліковано: 31 Серпня 2016 о 21:04    185 переглядів

Тернопільський «Карітас» і цьогоріч організував традиційну акцію «Шкільний портфелик». Протягом двох місяців усі охочі мали змогу допомогти нужденним. Благодійники приносили портфелі та інше шкільне приладдя, аби потребуючі діти нічим не відрізнялись від своїх однокласників.

о. РОМАН ЗАГОРОДНИЙ, виконавчий директор фонду «Карітас»:

«Цього року ми охоплюємо поверх 200 дітей. Пакунки включають в себе різне канцелярське приладдя: зошити, ручки, олівці, фарби, альбоми, тобто все те, що потрібно людині. Ну і за допомогою наших партнерів, які зголосилися долучитися до даної акції, тішить серце те, що долучаються люди доброї волі, яким не є байдужа доля потребуючих, зокрема дітей».

Пані Галина – мати двох хлопчиків. Жінка зізнається, зібрати дітей до школи їй майже не під силу. Тому вдячна усім, хто у цьому допоміг.

ГАЛИНА, мати двох дітей:

«Дуже задоволена. – Скільки зараз коштує зібрати дитину до школи, знаєте? Щоб зібрати, тільки то, що до школи – 600 гривень. – На одного? Так.  Ми дуже дякуємо, що є така допомога, така підтримка, ми вам дуже вдячні, бо щоб купити до школи – то дуже дорого».

Не забули благодійники і про дітей-переселенців. Свої пакунки з канцтоварами отримали і вони. Данилко приїхав з Донецька більше двох років тому, цьогоріч піде у 4-й клас 18 школи. Переглядаючи шкільне приладдя, хлопчик не приховує своєї цікавості і задоволення.

ДАНИЛО, отримав шкільне приладдя:

«Олівці, тетради, розмальовки, лінійки, альбом.  Дуже дякую за шкільний портфелик».

До слова , благодійну акцію «Шкільний портфелик» у «Карітасі» проводять вже вісімнадцятий рік поспіль.

залишіть коментар