На День міста тернополяни будуть битись фарбами

Автор:     Опубліковано: 26 Серпня 2016 о 21:13    984 переглядів

Вдягатися у одяг, який не шкода замастити, бути у гарному настрої та брати з собою друзів. Із такими закликами організатори фестивалю звертаються до усіх охочих барвисто розфарбувати своє життя.

ЮЛІЯ ЯНЧИНСЬКА, співорганізатор проекту «Ternopil Holi Fest 2016»:

«Цей проект вже проводиться втретє і ми зрозуміли, що людям цікаво, особливо молоді. Цікаво розфарбувати своє життя яскравими фарбами і ми надаємо їм змогу зробити це саме на острівку «Чайка» і в такий хороший для тернополян  день, день святкування Дня нашого міста».

Битва кольоровими фарбами розпочнеться о 18-ій  годині. Придбати барвники можна на будь-який смак. Ціна одного стограмового пакетика – 40 гривень.

ОКСАНА МАЛАНЧУК, співорганізатор проекту «Ternopil Holi Fest 2016»:

     «Фарбу  ми замовляємо в Україні, вона є повністю екологічно чистою, виготовляється з натуральних барвників і є взагалі не шкідливою для здоров’я. Повністю змивається зі шкіри, з одягу. Просто, бажано, не кидатися нею в очі, не вдихати, а так, то вона є повністю безпечною для здоров’я”.

Організатори сподіваються побачити цього разу на заході більше тисячі учасників. Для них готують цікаву, молодіжну програму. Будуть конкурси, призи і вечірка. Вхід на барвистий фестиваль – вільний.

 

залишіть коментар