Вартість проїзду у громадському транспорті не підвищуватимуть

Автор:     Опубліковано: 4 Серпня 2016 о 19:38    121 переглядів

 

Цьогоріч перевізники зверталися до виконавчого комітету міськради щодо перегляду вартості проїзду, однак тоді їхніх вимог не задовольнили. За розпорядженням очільника міста, створили комісію для розгляду цього питання. Висновок, як зазначає Сергій Надал, однозначний: тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя залишаться без змін.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«В моєму розпорядженні була створена спеціальна комісія, куди ввійшли працівники виконавчого комітету, депутатський корпус, працівники податкової служби. За результатами роботи комісії висновок однозначний: що заробіток, який є при існуючому тарифі є достатній і немає потреби сьогодні піднімати тариф на перевезення».

Крім того, для компенсації пільгового перевезення пасажирів перевізникам з міського бюджету окремо виділяють кошти.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Більше 17-ти мільйонів гривень – це компенсація за пільгове перевезення, в тому числі: понад 3, 5 мільйона гривень – це приватним перевізникам, понад 12 мільйонів – це компенсація «Тернопільелектротрансу», який і дальше возить за 1 гривню 50 всіх пільговиків без обмежень. Крім того 2 мільйони буде виділено додатково «Електротрансу» на компенсацію заборгованості по заробітній платі і 500 тисяч КП «Тернопільміськавтотранс».

залишіть коментар