Напередодні Для вчителя у Тернополі привітали освітян

Автор:     Опубліковано: 30 Вересня 2016 о 19:02    1 322 переглядів

Традиційно, у першу неділю жовтня у всіх освітян України – професійне свято. У Тернополі напередодні цього дня вітали вчителів, викладачів, вихователів і усіх, хто пов’язав своє життя з професією навчати.

День працівника освіти або ж, як кажуть у народі, – День вчителя завжди приходить з початком жовтня. Напередодні цього свята педагогів вітали і у Тернополі.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради

«Надзвичайно важлива праця освітян і надзвичайно важлива їхня робота, тому що вони якраз виховують наші майбутні покоління, вони закладають основу того, як наша держава буде жити і розвиватись в майбутньому, тому ми сьогодні вітаємо освітян, вітаю їх сьогодні від імені депутатів міської ради, тому що в нас є добра співпраця, добра підтримка освітян, ми розуміємо сьогодні їхні проблеми, розуміємо їхні потреби, підтримуємо їх і власне сьогодні завітав, щоб привітати наших колег-освітян зі святом».

На урочистості з нагоди професійного свята запросили освітян чи не з усіх навчальних закладів міста, в тому числі і дошкільних.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Пошановані не тільки вчителі, вихователі, але це свято працівника освіти, тому і вихователі, няні, кухарі, ті люди, які десь завжди не на виду, але без їхньої праці навчально-виховний процес не відбувся».

Загалом на святковій імпрезі зібралося понад три сотні освітян. У кожного з них своя історія, але спільне у всіх одне – любов до знань та вміння майстерно їх передати.

Марія Гуцал  працює педагогом вже понад 40 років. Жінка розповідає, мріяла бути вчителькою з дитинства, адже  виховувалась у сім’ї освітян та прагнула продовжити педагогічну династію.

МАРІЯ ГУЦАЛ,  директор ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

 «Ще з раннього дитинства мені подобалося брати батькові конспекти і роздавати їх сусідським дітям  і вчити дітей. Я не мислила себе в іншій професії, як вчителя».

За час своєї професійної діяльності, жінка зізнається, навчила не одне покоління учнів.  Пройшла всі етапи освітньої ниви – від вихователя в садочку, вчителя, класного керівника і до тепер вже директора школи.

МАРІЯ ГУЦАЛ,  директор ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

 «Кожен раз, коли ти заходиш в клас, знайомишся з нашими дітками, які вступають в школу, ти відчуваєш піднесення, ти відчуваєш, що робиш потрібну справу і дуже багато таких випадків цікавих є, завжди кожна зустріч зі своїми теперішніми учнями і колишніми – це свято. Відчуваєш, що це добра справа і хочеться це робити. Кожна дитина по-своєму є унікальна  і оригінальна  і ось цей сам пошук самої людини в дитині це дуже цікава річ».

Легко знаходить спільну мову зі своїми учнями і молода вчителька англійської – Ольга Кулина. І хоч з початку її професійної  педагогічної діяльності пройшов лише місяць, вона запевняє, до дітей вже звикла і всіх встигла полюбити. У своїй роботі бачить лише позитив.

ОЛЬГА КУЛИНА, вчитель англійської мови школи №22

«Я, якщо чесно, дуже задоволена своєю роботою, роботою з дітьми. Взагалі, мені дуже легко працювати з дітьми, це мені подобається, приносить велике задоволення і натхнення кожного дня повертатися на своє робоче місце. Завжди хочеться повертатися до дітей, з ними все більше спілкуватися, бачити ці очі, які хочуть все більше і більше знати і ділитися своїм досвідом».

Зазначимо, що цьогоріч 4 тернопільські школи увійшли в топ-100 кращих шкіл України. Це Українська гімназія імені Івана Франка і 3-тя, 16-та та  № 29 школи.

 

залишіть коментар