На Тернопільщині борються із заторами на дорогах

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2016 о 19:20    242 переглядів

Через сніг на дорогах області рух транспорту ускладнений. Ще більших клопотів дорожникам завдають фури. Один із заторів утворився вночі на дорозі Львів-Тернопіль, повідомляють у службі автомобільних доріг в області. Нехтуючи обмеженням руху для великотоннажних автомобілів, дорогою рухалась колона з п’яти фур. В одної із них колеса не були оснащені спеціальними ланцюгами протиковзання. Як результат – водій не впорався з керуванням, і задню частину фури занесло у сніговий замет на узбіччі. Її довелось витягувати за допомогою спецтехніки. Подібна ситуація сталася і на ділянці дороги Тернопіль-Смиківці. Водій великотоннажного автомобіля не впорався з керуванням. Відтак, перегородив фурою частину дороги, що призвело до утворення затору. За допомогою спецтехніки Облавтодору, вдалось відтягнути великоваговика та звільнити проїжджу частину. Що стосується автошляхів міста, тут ситуація не є простішою. На деяких ділянках доріг, зокрема на вулиці Об’їзна, висота заметів місцями сягала до двох метрів, розповідають в управлінні патрульної поліції. Рух транспорту, як об’їзною, так і містом ускладнений.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП у м. Тернопіль

«Найкритичніша ситуація у нас, оскільки в нас є аварійний міст на Гаївському перехресті. Критична ситуація була в нас зі вчора на ділянці від Білої до «Подолян», там абсолютно був рух заблокований, тобто всі вантажні транспортні засоби не мали можливості рухатись, був організований відстійник, був розкладений штаб МНС. Зараз цю ділянки доріг пробили, рух відновлено».

Затори спостерігаються чи не на всіх великих вулицях міста, підкреслює Олег Сороковий.

 ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП у м. Тернопіль

«Особливо на Степана Бандери, на Будного, на Протасевича, на Збаразькому кільці, там час від часу був взагалі заблокований цими вантажними транспортними засобами. Там постійно працюють патрульні поліцейські, розрегульовують. Всі зусилля в комунальників були направленні на те, щоб розблокувати ті ділянки, які були взагалі заблоковані. Тому проїздність у місті Тернополі на такому досить поганому рівні. Але рух відновлено».

Аварій, зазначає заступник начальника управління патрульної поліції Тернополя, сьогодні в місті не фіксували.

 

залишіть коментар