Тернопільські патрульні доставили жінку в пологовий, а громадські активісти возили медиків на виклики

Автор:     Опубліковано: 14 листопадаа 2016 о 19:16    186 переглядів

На відміну від частини водіїв нашого міста, які зими в листопаді не чекали, тернопільські патрульні кажуть – до подібного були готові.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«Ми були готові, ми слідкували за прогнозом погоди, в нас всі автомобілі перевзуті на нову зимову резину. Окрім того, ми вже готувались, ми знали, що таке буде, в нас вже підсилення було готове, вийшло підсилення, 2 доби працювали підсилено, інтенсивно, задіювали значно більше людей».

Попри те, що машин на вулиці значно поменшало, розповідає начальник тернопільських патрульних, порушники все ж були. До прикладу,  на вихідні в місті скоїли три ДТП. У двох випадках – водії були нетверезими. Проте причиною більшості проблем у водіїв стала негода. Тому окрім звичних своїх обов’язків, поліцейські допомагали й в іншому.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«Дуже багато автомобілів витягували, які загрузли, забуксували в снігу. Також в нас був випадок, що жінка, яка зламала ногу, ми довозили її до лікарні. І сьогодні зранку до нас прийшла молода пара, на Котляревського, так, вони десь поряд живуть, в жінки почалися перейми і ми її завезли в відділення, в лікарню».

Обмежили патрульні і виїзди за місто. Вантажівкам рух заборонити, водіїв ж легкових авто попереджали про небезпеку. Також в ніч на понеділок патрульні кажуть, мали справу із викрадачами.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП м. Тернопіль:

«Вчора була така ситуація: поступила інформація від громадян, що їде автомобіль Opel Vectra, в якому знаходяться особи кавказької національності. Також в цьому автомобілі є громадянин української національності, якого вони побили і, зі слів, викрали. Переслідували майже по всьому місту, всі виїзди заблоковані, і він по місту катався туди-сюди. Таки їх затримали, автомобіль розвернули. Він ще зачепив наш службовий автомобіль, не сильно – невеличке ушкодження. Їх затримали, зараз проводяться слідчі дії з ними».

Патрульні запевняють, намагаються допомагати тернополянам у будь-яких випадках. Проте, просять людей пам’ятати, що вони не служба доставки чи таксі і звертатися до них потрібно у випадках справді нагальних. Про те ж, на майбутнє, просять і тернопільські автомайданівці, які у неділю, у зв’язку із несприятливими погодними умовами, на своїх сторінках у соцмережах поширили інформацію про те, що можуть допомогти із транспортуванням, якщо у цьому є гостра необхідність. Дзвінків, кажуть, було багато.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст ВО «Автомайдан»:

«Нас було від різних організацій, я вам чесно хочу сказати, що був не тільки «Автомайдан», були і Логістичний центр, і хлопчина був з «Самооборони», всі друзі наші з Майдану. Був один такий наплив до того, коли стемніло. І, насправді, дивує, коли 3-4 дні їм говорять – не виїжджайте, а вони все-таки їдуть. І потім стоять на трасі, і замерзають, і все остальне. Можна було цей один день почекати. Багато людей не знали куди дзвонити. От, вони дзвонять до нас і кажуть: приїдьте, заберіть мене. – А Ви вже звертались в швидку?- Нє. А в МНС? – Нє».

Більшою проблемою стала ситуація за містом, розповідає Ігор Василів, адже там більшість вантажівок просто зупинились. Через це чимало людей опинились у сніговій пастці. В декого закінчувалось пальне. Тому активісти намагалися допомогти і їм.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст ВО «Автомайдан»:

«І тут в нас підключились прекрасні наші ресторатори, які почали дзвонити і казати:якщо ви,хлопці, будете везти туди солярку, то приїдьте, я вам ще чаїв зроблю. і люди елементарно привозили, щоб зігрітися людям чай. Проблемне було Добре поле, там зараз розширяють дорогу, ну, вирвались ті, навіть, хлопці наші, вирвались звідти – вже в Тернополі. Проблемне було в Кам’янках – це Підволочиський район. Там спуск великий – там 50 фур. І було проблемно на Збараж».

Загалом, активісти отримали більше сотні дзвінків за менш, як добу такої вимушеної роботи.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст ВО «Автомайдан»:

«Були люди, яким терміново, тому що вони онкохворі і треба була допомога. Була навіть одна медична бригада – 4 чоловік ми завезли, бо там щось сталось з дитиною, вони прооперували потім забрали. Був навіть такий випадок вчора».

Громадські активісти запевняють, якщо виникне така потреба, то, звичайно, допомагатимуть і далі.

залишіть коментар