Тернопільський стадіон готують до завтрашнього футбольного матчу

Автор:     Опубліковано: 17 листопадаа 2016 о 18:53    387 переглядів

В п’ятницю, 18-го листопада, о 17-тій годині, тернопільські футболісти у домашньому матчі повинні зіграти з рівненською командою «Верес». У Тернополі намагаються зробити все, аби гра відбулася. Якщо говорити конкретніше, то мова йде, про належну підготовку стадіону, а саме: прибирання снігу з поля.

ВАСИЛЬ МАТВІЙКІВ, директор, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»

«Зверталися в професійну футбольну лігу, яка є організатором змагань, щоб перенести матч на весну або хоча би на два дні. Вони категорично відмовилися. Згідно регламенту ці питання ми повинні погоджувати з футбольним клубом «Верес», вони проти. В глибинні душі вони надіються, що гра не відбудеться і їм зарахують перемогу».

Аби прибрати все поле, треба чимало людей. Адже, підкреслює Василь Матвійків, за підрахунками, на стадіоні є близько трьох тисяч кубів снігу. Наразі там прибирали кілька десятків осіб.

ВАСИЛЬ МАТВІЙКІВ, директор, в.о. головного тренера ФК «Тернопіль»

«Важко передбачити скільки людей, бо з одного боку сніг м’який, там легше, а де затвердів, там дуже важко робити. Сотня людей не помішала би. Звернулись  ще через Інтернет до громади Тернополя, хто може прийти, допомогти. Так от, одні під’їжджають, інші від’їжджають».

НАЗАР, долучився до прибирання стадіону

«Завтра має бути футбол і долучилися до цієї акції, і хотіли допомогти якось своїми силами. – А хто долучився? З друзями? – Так. – Скільки вас? – Нас було 19, зараз 17. Вчора були, сьогодні також. Вчора було легше. Сьогодні сніг вже примерз, але якось помалу і…».

Після того, як сніг таки зберуть, на полі зроблять кольорову розмітку, кольоровим м’ячем під час запланованого матчу гратимуть і футболісти.

залишіть коментар