Від початку року у місті встановили близько 400 нових дорожніх знаків

Автор:     Опубліковано: 9 Грудня 2016 о 19:00    347 переглядів

Кожного року у Тернополі встановлюють нові дорожні знаки, розповідають у відділі технагляду. Зокрема, це стосується заміни старих, на фарбованій основі на такі, що мають світлоповертальну поверхню. Загалом, цьогоріч у місті вже облаштували близько 380 дорожніх знаків.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради:

«Так само в цю кількість входить і влаштування взагалі нових дорожніх знаків. Це згідно схем організації дорожнього руху, на кожну вулицю розробляються відповідні схеми організації дорожнього руху, погоджуються в управлінні превентивної діяльності, тобто, в бувшій Державтоінспекції. Відповідно, укладаються договори з переможцем тендеру на виконання даного виду робіт».    

Облаштували наразі і 530 метрів металевого турнікетного огородження, яке відділяє тротуар від проїжджої частини.

До слова, нерідко елементи організації дорожнього руху потребують заміни не через старість, а через самих тернополян. Так, зазначає Ярослав Копча, в місті доволі часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, під час яких нищиться комунальне майно – як і стійки з дорожніми знаками, так і турнікетну огорожу.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради:

«Якщо поліцією встановлено факт ДТП, тобто, складено відповідні акти ДТП, підрядна організація виконує роботи, виставляє винуватцю рахунок, той оплачує дані роботи».  

Однак, зазначають у відділі технагляду, більшість таких ДТП не вдається задокументувати. Тоді міняти пошкоджене майно доводиться за кошти з міського бюджету.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради:

«Саме більше на даний час в нас збивають, практично, щомісяця, – це турнікети на вулиці Замковій, в районі роддому. І на вулиці Пирогова в районі дитячої поліклініки».    

Загалом, у 2016-му на встановлення дорожніх знаків з міського бюджету передбачили 400 тисяч гривень. Ще 500 тисяч гривень виділили на влаштування огорожі.

 

залишіть коментар