Наступні свята у Тернополі пройдуть насичено

Автор:     Опубліковано: 11 Січня 2017 о 19:20    746 переглядів

13, 14 та 15 січня у Тернополі пройдуть насичено! У ці дні відбудеться чимало заходів, присвячених Різдвяним святам. Детальніше про них, уже за мить, розповість наша Тетяна Ставінська.

«А той другий празник – Святого Василя: радуйся!» Після святкування Різдва, тернополяни вже в очікуванні наступних празників. У місті, на найближчі вихідні, запланували чимало тематичних заходів як для дітей, так і для дорослих. Серед них «Ялинка мера», святкування Маланки, парад вертепів, розповідає начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«15 числа о 14:00 на Театральному майдані  буде традиційне вертепне дійство. З’їжджаються із сіл, з’їжджаються із наших міських закладів, ті люди, які самі підготували програми і практично парад вертепів, теж в режимі он-лайн, близько чотирьох годин буде тішити наших тернополян. І там будуть підсумкові вручатися премії за наші міські конкурси, а це «Феєрія новорічного міста» і «Різдвяна шопка».

Нагадаємо, роботи представлені на конкурс «Різвяна шопка» можна переглянути в українському домі «Перемога» до 20 січня. А щодо «Феєрії новорічного міста», то це конкурс на краще прикрашення вітрин, фасадів тощо, переможця  визначатиме спеціальна комісія, додає Олександр Смик.  У п’ятницю у місті водитимуть Маланку.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Мене приємно здивувало, що наші музейщики теж не осторонь цього року. З 12 години в Краєзнавчому музеї 13 числа відбувається дійство Маланки в такому режимі он-лайн, тобто вони до останнього відвідувача будуть проводити екскурсії по музеях із тими традиціями, які побутували в нас на Тернопіллі».

Підготували  13-14 січня  свято і для тернопільської малечі.  У «Березолі», на «Ялинці міського голови», на них чекатиме святкова вистава і солодкі подарунки.

залишіть коментар