Суд не задовольнив апеляційну скаргу Дмитра Нагути

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2017 о 19:10    721 переглядів

«Ганьба» – неодноразово лунало у залі суду перед початком розгляду справи за апеляційною скаргою, щодо запобіжного заходу, лідера ТОВ «Хелікс Кепітал Україна» Дмитра Нагути, якого підозрюють у шахрайстві. Однак, якщо ви думаєте, що ці слова звучали у сторону підозрюваного, то ви помиляєтесь. Адресат – Аліса Пасько. Жінка, назвавшись стороною процесу, сіла на місце прокурора у залі суду і вирішила допитати Нагуту.

У словесній перепалці звучали обвинувачення з обох сторін. Люди, які приїхали підтримати лідера компанії підозрюваного у шахрайстві, стали, в прямому сенсі цього слова, на захист Дмитра Нагути.

Через інцидент слухання розпочали на годину пізніше. Довелось навіть викликАти патрульних поліцейських.

ЛЮДМИЛА ГАЛІЯН, головуючий суддя по справі:

«Суд попереджає вас про необхідність залишити місце, яке виділене у засіданні для участі прокурору і видалитися взагалі із залу судового засідання. А учасників судового слухання просить дотримуватися порядку і тиші в залі».

Після цього почали розгляд справи по суті. Адвокати Дмитра Нагути просили визнати запобіжний захід незаконним і скасувати відповідну ухвалу міськрайонного суду. Нагадаємо, суд першої інстанції ухвалив взяти під варту Дмитра Нагуту або ж внести заставу у розмірі 5-ти мільйонів гривень. За словами підозрюваного, ці кошти за нього внесли 56 партнерів компанії. Дмитро Нагута намагався переконати суд, що його звинувачують безпідставно. А паніка, серед людей у Тернополі, виникла тому, що тут неправильно працювали представники компанії.

ДМИТРО НАГУТА, підозрюваний:

«Саме головне у цьому, я думаю, що це якраз те, що наші лідери трошки неправильно почали працювати у цьому місті. Вони зібрали людей, вони півтора року з ними тут працювали. Ми всі знаємо про цю ситуацію, це загальна інформація. Вони просто сіли в машину, стали отакими і поїхали в Київ. І вже себе почали рахувати супер-зірками».

Розглянувши подані матеріали та заслухавши аргументи обох сторін, колегія суддів не задовольнила апеляційну скаргу Дмитра Нагути, а ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 4-го грудня 2016-го залишила без змін.

ДМИТРО НАГУТА, підозрюваний:

 «Група підтримки приїхала, як на диво, не за гроші, а приїхала тому, що гроші получає постійно в компанії британській HELIX Capital Investments Ltd. Вони кожен з них, з 26 000 людей, це можуть підтвердити. Ухвала суду… Я, в принципі, навіть не думав, що буде щось на краще тому, що я розумію, як це все робиться».

Дмитро Нагута підкреслює, виплачує дивіденди саме британська компанія. А ТОВ «Хелікс Кепітал Україна», яку він заснував у 2014-му, завжди займалася, переконує підозрюваний, лише інформуванням людей і проведенням семінарів. Додає, ніколи при цьому, не переконував нікого вкладати гроші в українські компанії, тим паче, ні у кого не брав готівки.

ДМИТРО НАГУТА, підозрюваний:

 «Навіть, якщо людина постраждала, це може бути якась технічна помилка, тому що компанія працює, вона виплачує постійно кошти, єдине, що може бути, може людину просто кинув лідер. В місті Тернополі відкрили офіс інформаційний. Туди можна звертатися людям. І я майже впевнений, що це діло може через місяць-два закриють. Тому, що взагалі там ніяких доказів ні шахрайства, ні якихось там крадіжок якихось грошей нема».

 

залишіть коментар