Тернопільщина можливо прийматиме переселенців із Авдіївки

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2017 о 19:13    293 переглядів

Значна частина цивільного населення Авдіївки Донецької області постраждала від обстрілів. Зараз тамтешні мешканці потребують гуманітарної допомоги. Через це в Тернопільській облдержадміністрації зібрали оперативну нараду.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Аспект №1 – це розміщення тимчасово переселених осіб громадян і жителів міста Авдіївка, які переміщаються в Тернопільську область з тим, щоб забезпечити їхній можливий побут на території області, а з другої сторони організувати допомогу постраждалим безпосередньо в зоні проведення Антитерористичної операції в місті Авдіївці».

На нараді розглянули пропозицію зобов’язати голів райдержадміністрацій нашої області та голів об’єднаних територіальних громад знайти місця для можливого перебування внутрішньо-переселених осіб із Авдіївки.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в Тернопільській області:

«З розрахунку 10 сімей прийняти в місті Тернополі і по 1 сім’ї в кожен район нашої області. Щоб такі місця були передбачені, визначені, і ми чітко розуміли, якщо ми будем мати такі приїзди людей, якщо виявлять бажання приїхати в Тернопільську область, щоб ми були готові для їх зустрічі та розселення. Крім цього,  просив би, в протокол сьогоднішньої нарад і від імені штабу, щоб ми звернулися до готельєрів з проханням все ж таки відновити так, як було в минулих роках – надання безкоштовного проживання до 3-х діб внутрішньо переселених осіб, які прибувають».

Окрім того, у Тернополі вже організували штаб, де збирають допомогу для Авдіївки.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Першочергово жителі Авдіївки потребують пересувних котелень на твердому паливі, генератори, потужністю від 100 до 200 кіловат, продовольчі набори в кількості більше 10 тисяч одиниць, мобільні автономні джерела живлення, теплові пушки, печі для обігріву, дизельне пальне, паливо, масло моторне, польові кухні, намети, ліжка-розкладачки, медикаменти для першої необхідної допомоги».

Актуальними є продукти швидкого приготування, одноразовий посуд, дитяче харчування, памперси, теплий одяг, термобілизна, прилади для освітлення та свічки. Всі, хто має бажання та можливість допомогти – можуть доставляти речі на Київську, 21, де знаходиться аварійно-рятувальний загін спеціального призначення УДСНС в області. Звідти відправляти допомогу планують 3-го лютого о 14-й годині.

залишіть коментар