У Києві відбулась презентація області «Благословенне Тернопілля»

Автор:     Опубліковано: 15 Лютого 2017 о 19:27    597 переглядів

У Києві, на Хрещатику, в «Українському домі» 14-го лютого представили Тернопільщину. «Благословенне Тернопілля» – саме під такою назвою відбулась презентація краю.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«По-перше, я задоволений тим, що більше 10 послів країн світу відвідали наш захід. Я задоволений тим, що тернополяни зібралися, я вірю в те, що вони будуть так збиратися кожного року. І будуть не тільки думати, як збиратися тут, а будуть відвідувати наше Тернопілля, будуть нести новини про Тернопілля і популяризувати Тернопілля на всю Україну, на весь світ».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Мені дуже приємно, що сьогодні, під цим українським прапором, ми прийшли сюди, заради України, за майбутнє України. Тому що дуже часто ми ділимся на різні табори, на різні політичні вподобання, і т.д. А сьогодні нас об’єднало тільки єдине – це Тернопільщина. Я дякую кожному, хто досягнув певних успіхів в своїй життєвій ниві, кожному, хто не стидається, не соромиться казати, що я з Мшанця, я з Бучача, я з Чорткова, я з Лановець, я з Теребовлі, а називає своє місце народження з гордістю і честю».

Метою заходу стала популяризація Тернопільської області. А тому презентація охопила доволі широкий спектр галузей. Зокрема, представляли туристичну, етнічну, культурно-мистецьку та гастрономічну сфери.

ІГОР БІЛОУС, голова Фонду держмайна України:

«Захід вражає своєю масштабністю, досить цікавий. Не чекав побачити стільки людей. В принципі, представлений багатьма виробниками, напевно, більше, ніж я очікував побачити. Дуже вразив туристичний такий весь блок. Тому що я сам, як тернополянин, так, не міг не прийти. Але дуже приємно вражений виставкою тих об’єктів, про які сам не знав. Тому, дуже вітаю такий захід. Я вважаю, що кожна область повинна так себе презентувати. Для Тернопільщини – великі перспективи і ще багато роботи».

СТЕПАН КУБІВ, перший віце-прем’єр-міністр України:

«Ми говоримо про прекрасних людей, які на Тернопільщині народилися. І, сьогодні, бачачи їх, які проживають в Канаді, в Австралії, в Європейських країнах, об’єднав дух цінності, поваги, вдячності до Тернополя. Тернопілля у Києві – це важливий поштовх для самореалізації можливостей Тернополя, для тернополян».

Організатори дійства розповідають, саме завдяки талановитим та успішним людям, вихідцям з Тернопільщини, і вдалося зробити презентацію на такому рівні.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник Тернопільського міського управління культури і мистецтв:

«Я хотів би зупинитися на тому, про що не говорили. Саме представлення книжкової толоки нашої, Тернопілля. Майже 300 книг, назв книг у відділі краєзнавства, у відділі історії, у відділі дитячої літератури».

До концертної програми залучили понад три десятки виконавців та колективів Тернопільщини.

залишіть коментар