У Тернополі молоде подружжя об’єднало Схід та Захід

Автор:     Опубліковано: 23 Березня 2017 о 19:07    190 переглядів

Схід та Захід – єдині! Сьогодні це підтвердила любов. У Тернополі, в рамках пілотного проекту «Одруження за добу» поєднали свої долі мешканець  Тернопільської та мешканка  Донецької областей. Побувала на урочистостях і наша Тетяна Ставінська.

Це було кохання з першого погляду, пригадує вже тепер подружжя Арслан і Людмила.  Познайомилася пара влітку 2016 року  в Донецькій області. Арслан – військовослужбовець, боєць 44 артбригади. Хлопець пригадує, тоді разом із побратимами  дислокувався неподалік села, де живе його кохана.

ЛЮДМИЛА і АРСЛАН, одружилися за добу

«І часто в магазин заходили, сигарети купити, ще щось і одного дня я її побачив там же, в магазині. Село Переїзне. –  Артемівський район, Донецької області. – І слово за слово, можна сказати це було перше кохання, бо після цього я став частіше ходити у магазин, в надії її побачити і так познайомилися».

Приїхавши у відпуску, Арслан привіз познайомити з близькими та друзями  Людмилу. Рішення узаконити стосунки не забарилось, а  щоб його пришвидшити пара вирішила одружитися за добу.

ЛЮДМИЛА і АРСЛАН, одружилися за добу

 «Все добре. – Де плануєте жити? – В Тернопільській області, як тільки буде ротація у нас. – Як закінчиться АТО, буде видно і там побачимо. Дуже раді, що нам надали взагалі таку можливість, безмежно раді, хочу всім подякувати».

Розділити радість молодого подружжя прийшли рідні та друзі. З подарунками завітав і начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

«В святковий день чи у вихідний день для учасників бойових дій вказана послуга є безкоштовною, якщо наші воїни, бійці ЗСУ, МВС, СБУ мають бажання одружитися  по нашій спрощеній процедурі, вони це роблять безоплатно. На сьогоднішній день пілотний проекти отримав серйозну підтримку в населення, близько 35 заяв подано і це 28 шлюб укладений з 20 лютого. Це дуже добре».

Те, що це дуже добре, відмічає і сестра Арслана. Спонтанне рішення пари одружитися,  Оксана одобрила і одразу ж благословила брата. Саме вона підказала молодятам, що у Тернополі діє послуга, яка  дозволяє пришвидшити цей процес.

 ОКСАНА, сестра Арслана

«Я щаслива, це мій старший брат, я його дуже люблю, він дуже добрий. І Людмила тоже дуже гарна дівчина і я хочу, щоб вони були щасливі. Це дуже швидко все, так сталося. Ми не сподівалися, що вони тут одружаться, але, на жаль, вже в суботу вони відїжджають назад, оскільки вона з Донецької області, Арслан зараз служить в Луганській області, на жаль, вони поки нарізно трошки  будуть, але він до неї все одно буде приїжджати».

Відзначити своє одруження, пара планує скромно, в колі найрідніших.

 

залишіть коментар