За ремонт доріг у Тернополі візьмуться, коли сприятиме погода

Автор:     Опубліковано: 2 Березня 2017 о 19:30    197 переглядів

41 мільйон гривень на поточний ремонт доріг та понад 30 – на капітальний передбачили цьогоріч у Тернополі. Після зими автошляхи обласного центру – не в найкращому стані, визнають у міській раді. Дорожнє покриття постраждало через часті перепади температур та великі об’єми опадів снігу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хочу відмітити, що ті дороги, які ми ремонтували капітально, які були по-новому зроблені, відремонтовані – вони залишилися цілими. Найбільша проблема – це з тими дорогами, які були без ремонту або де проводились тільки ямкові ремонти. Тому вже зараз провели об’їзд території міста, є визначено найбільш проблемні ділянки, які потребують першочергового ремонту».   

Зі слів міського голови, розпочати більш масштабні роботи зможуть лише тоді, коли середньодобова температура на поверхні дороги буде не нижчою 5-ти градусів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тому розраховуємо, що, якщо така погода збережеться і такий температурний режим, як зараз, збережеться, ми можемо вже з початку, через тиждень, вже проводити масові роботи. В даний час ведуться лише роботи по замощенню найбільш аварійних ділянок, де є великі вибоїни. Вони замощуються спеціальною сумішшю, яка є витривалою до вологи. Це вимушені тимчасові заходи лише для того, щоб зменшити ямковість і зменшити аварійність». 

Окрім поточного, проводитимуть цьогоріч і капітальний ремонт доріг.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Перші об’єкти, де ці роботи розпочнуться – це буде завершення робіт, вкладення верхнього шару асфальту на вулиці Микулинецькій, на вулиці Шашкевича. І скоріше всього, що перша вулиця, яка почне додатково капітально ремонтуватися, це буде вулиця Січових Стрільців».  

Разом з тим, вже невдовзі розпочнуть роботи з завершення реконструкції вулиці Білецької, до «Циганки», що передбачають облаштування дорожнього покриття, тротуарів та нового місця для паркування. Планують у цьому році відремонтувати, серед іншого, низку тротуарів, зокрема, на вулиці Грушевського, а також – фасади будинків у центральній частині міста, де найбільша кількість гостей і туристів.

 

залишіть коментар