«Послання» від святих у Колодіївці та Великих Бірках визнали неправдивими

Автор:     Опубліковано: 3 Травня 2017 о 16:00    1 345 переглядів

Більше десяти років у двох монастирях Української греко-католицької Церкви, що у Колодіївці та в селі Великі Бірки представники церкви поширювали «послання» від святих. Однак вони виявилися неправдивими. Про це заявили в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

5 Comments

  • Був священник у Підмосковї – Олександр Мень – особистість непересічна, глибока, духовна, ерудована, талановитий оратор, прекрасний духовний наставник, якого послухати збирались люди з різних куточків. Комусь він перейшов дорогу (заздрощі) і його було вбито… У Тернопільсько-Зборівській архієпархії займаються очорненням о.Г.Планчака – сильного священника-монаха, який прийняв священничі освячення від рук Папи Іоанна-Павла ІІ. Отець має грунтовні знання, покликання від Бога допомагати людям і талант духовного наставника, є справжнім правдивим священником, харизматичним…, проникливу його мову хочеться слухати і серце підказує що говорить щиро і з любовю. Не всім дано… Комусь він також перейшов дорогу… Церковні чиновники, бійтесь Бога!

    • Повністю з Вами згідна, завдяки його наукам тисячі людей навернулися до Бога і вилікувались з важких духовних і фізичних хворіб. Нас хочуть переконати, що о. Планчак зійшов з дороги правди і деякі люди на роздоріжжі – кому вірити, але приходять слова з Євангелії добре дерево не дасть поганого плоду. За 15 років які я відвідувала Колодіївський монастир, я духовно тільки зростала і жодного слова, яке б суперечило Божому слову я від нього не чула. Проповіді о.Планчака- це навернення і спасіння душі. Жодного слова про політику, міжконфесійні чвари я не чула, а тим більше про об’явлення с.Марії.

  • Цілком підтримую коментар Оксани!

  • Cлухаю проповіді отця і Григорія Планчака і щиро його поважаю, мені здається, що він пастир Божий.

  • Мені особисто допоміг о,Григорій Планчак і син мій навернувся до Бога по його молитві,і відійшов від тяжкого алкоголізму .А ми знаєм слова Ісуса про плоди . Так от ті які переслідують о.Планчака самі не увійшли у міру його плодів,бо ми їх знаєм по церковним посадам ,а без цього їх би ніхто і не знав,а основному о.Григорія ми знаємо по спільних з Богом плодах.Тому будьмо мужні і молімось за нашого о.Григорія який для багатьох став світлом для світу…

залишіть коментар