ГО “Гідність нації” тепер має свій офіс у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 12 Липня 2021 о 15:13    195 переглядів

У Тернополі відкрили офіс обласного осередку громадської організації “Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації»”. Очолив обласний осередок Юрій Сенів, який за сумісництвом є виконавчим директором обласної федерації тайського боксу.

На теренах України організація діє з 2018 року та популяризує серед молоді здоровий спосіб життя, спорт і займається національно-патріотичним вихованням дітей.

Юрій Сенів зазначив, спортсмени мають бути достойним прикладом для суспільства. Хоча свою діяльність обласний осередок ГО “Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації»” лише розпочав, учасники вже мають напрацьований план дій. Один із проектів, які втілюватимуть, має назву “Спортивна нація” і передбачає фінансову підтримку талановитих спортсменів.

Учасник осередку Арсен Шимків зазначив, що йому близькі пріоритети організації, особливо щодо спорту, адже він є чемпіоном різних рівнів, видів змагань з тайського боксу і треную інших хлопців. Тому вважає, що підтримка, яку гарантує організація, стане поштовхом для досягнення ще кращих результатів.

Ще два проекти, які реалізовуватимуть представники обласного осередку «Гідності нації» – “Досвід успішних” та “Юридична консультація”. Йдеться про організацію зустрічей для всіх охочих з успішними людьми, які будуть ділитися власним досвідом та безкоштовні послуги кваліфікованих юристів.

Додамо, офіс обласного осередку «Гідність нації» знаходиться у Тернополі, на вулиці Шептицького, 4Б.

залишіть коментар