В Україні функціонує 197 центрів масової вакцинації проти COVID-19: скільки на Тернопіллі

Автор:     Опубліковано: 7 Липня 2021 о 13:00    379 переглядів

Про те, що в Україні вже відкрилося 197 центрів масової вакцинації проти COVID-19 повідомляють на офіційній сторінці МОЗ у фейсбук.

У таких центрах щеплюють людей, що записалися до листа очікування через “Дію” або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

На Тернопільщині працює вже два таких центри. Один – у Тернополі, у центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка. Інший – днями відкрили у Чорткові, на першому поверсі Чортківського медичного фахового коледжу.

Центри вакцинації відкриваються у спорткомплексах, на стадіонах, у виставкових і торгово-розважальних центрах,  школах, палацах культури, кінотеатрах, готелях, на заводах, у бізнес-центрах, банках та в медичних установах. Більшість із них працює лише на вихідних, решта – і в робочі дні.

У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям.

Перелік, дати та час роботи центрів масової вакцинації постійно оновлюються. Перевірити чи працює потрібний центр можна на сайті http://vaccination.covid19.gov.ua.

залишіть коментар