На Тернопільщині загострюється ситуація з COVID-19

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2021 о 15:00    681 переглядів

Після літнього затишшя в Україні знову почали говорити про посилення карантинних заходів. За минулу добу в країні підтвердили понад 2197 нових випадків інфікування сovid-19. З яких 78 на Тернопільщині. Медики говорять про початок нової хвилі захворюваності.

За словами начальника управління охорони здоров’я Тернопільської міськради Василя Даньчака, жовтий і помаранчевий рівень небезпеки вже доволі близько. Він зазначив, що у понеділок, 6 вересня, у лікарні швидкої допомоги перебувало 28 пацієнтів. У всіх середній та важкий перебіг хвороби. Три пацієнти знаходилися на апараті штучної вентиляції легень.

В ковідному відділенні другої міської лікарні, станом на 6 вересня,  перебувало 29 пацієнтів. Половина з них потребувала кисневої підтримки, одна людина знаходилася на апараті штучної вентиляції легень. У міській дитячій лікарні – 8 діток з підтвердженим діагнозом коронавірус.

Медики зазначили, кількість нових випадків ковіду почала зростати з середини серпня. Фахівці прогнозують, що у вересні цифри й далі збільшуватимуться, адже почався новий навчальний рік в школах та університетах.

Лікар-епідеміолог ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Володимир Паничев підкреслив, що з початком осіннього періоду і урахуванням того, що ковід тепер належить до сезонного захворювання, ситуація буде ускладнюватися.

Якщо ж на Тернопільщині посилять карантині заходи, то не виключено, що учнів та студентів переведуть на дистанційний режим навчання. На сайті міністерства охорони здоров’я пишуть, уникнути посилання карантинних заходів зможуть ті заклади освіти, де щеплено понад 80% персоналу. Тоді перебуваючи навіть в “жовтій” чи “помаранчевій” карантинних зонах навчання зможуть проводити офлайн.

залишіть коментар