У суді триває розгляд справи щодо смерті тернополянина Ромчика Кулака

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2021 о 13:32    1 247 переглядів

Уже 4 роки сім’я Кулак шукає справедливості. Адже, саме стільки часу у Миколаївському районному суді Львівської області тривають судові засідання. Розглядають справу смерті їхнього 12-річного сина – Ромчика. Обвинуваченими є медики Жидачівської районної лікарні. Це інфекціоніста Ганна Чущак та лікар-хірург Юрій Михальчук.

Допит останнього триває уже 2 судових засідання поспіль. Шостого вересня обвинуваченому поставили питання, які роками  непокоїли батьків дитини та  адвоката – чому хірург не дав вказівки зробити Ромчику рентген та відправити швидше у львівську лікарню?

У цей день допит хірурга тривав понад 3 години. Чоловік плутався у свідченнях та змінював покази, які давав під час попереднього засідання.

За висновками експертиз, 12-річна дитина померла у львівському «Охматдиті» через заворот кишок, який діагностували не вчасно.  Зробити це мали ще перед транспортуванням із Жидачівської районної лікарні. Саме в цьому медзакладі Ромчик перебував у інфекційному відділені під наглядом обвинувачених. Зараз, батьки дитини хочуть домогтись лише одного – справедливості.

Батько загиблого Ромчика Володимир надіється на чесність, справедливість, об’єктивність судді і судової системи.

Він відзначив, що шукає справедливості.

«І не тільки я, це не є тільки моя думка, а й думка експертів, клініко-експертних комісій, судово-медичної експертизи, які несуть кримінальну відповідальність, свої висновки, що моя дитина мала жити, але мою дитину ніхто не рятував», – заявив Володимир Кулак.

Присутньою під час допиту була представниця громадської ради при СБУ Львівщини. Батько Ромчика звернувся до неї, адже боявся, що справа взагалі не дійде до суду. Каже, проблеми в справі були з самого початку, навіть на першому етапі не хотіли робити комплексну судово-медичну експертизу.

Продовжать допит одного з обвинувачених у справі смерті Ромчика Кулака – Юрія Михальчука 14 вересня у Миколаївському районному суді на Львівщині.

залишіть коментар