З 6 грудня у Тернополі запрацюють нові правила карантину: без COVID-сертифікату тернополян не впускатимуть у низку закладів

Автор:     Опубліковано: 3 Грудня 2021 о 14:47    2 000 переглядів

З 6 грудня вступають у дію нові правила карантину у Тернополі. Усі вимоги затвердили під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Тернопільської громади.

З понеділка громадський транспорт у місті зможе перевозити не лише сидячих пасажирів, а й 50% стоячих. Пенсіонери зможуть їздити без часових обмежень.

Проведення новорічно-різдвяних свят у закладах освіти дозволили лише у межах однієї групи або одного класу. Батьки та родичі зможуть потрапити на свято лише при наявності COVID-сертифікату. Приміщення, де проводитимуть лінійки, перед початком і після закінчення мають провітрювати та прибирати з використанням миючих та дезінфекційних засобів. Якщо у школі чи садочку на самоізоляції перебуває більше, ніж 50% учнів та співробітників, заклад освіти відвідувати заборонено.

Нововведення стосуватимуться і закладів харчування. Весь колектив повинен бути 100% вакцинований. Відвідувати кафе та ресторани тернополяни зможуть лише при наявності певних документів:

  • «жовтого» COVID-сертифікату або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
  • «зеленого» COVID-сертифікату (чинний 365 днів);
  • Міжнародного свідоцтва про вакцинацію (чинне 365 днів);
  • іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
  • негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
  • сертифікату про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Такі ж вимоги стосуються роботи спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, кінотеатрів, театрів та інших закладів культури.

COVID-документи перевірятимуть правоохоронці.

залишіть коментар