16 листопада – День радіо, телебачення та зв’язку

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2013 о 17:16    514 переглядів

Радійники, телевізійники і зв’язківці – святкують. Завтра своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення і зв’язку. Щороку цього дня вони отримують свою порцію подяки і привітань від представників влади. Останні, традиційно, говорять тільки хороше.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації:

 «Бажаю вам, щоб ваше перо завжди було гостре. Бажаю вам, вашим родинам, вашим близьким, вашим рідним і вашим колективам, і колегам по роботі, звичайно, міцного здоровя. Тому що здоров’я – це основний фундамент в житті кожної людини. А все решта, я думаю, у вас є. У вас є вміння, у вас є енергія, у вас є бажання. Бажаю вам щастя, добра, Божої ласки і благословення».

Сергій Надал, міський голова Тернополя:

 «Завдяки вашій роботі сьогодні є можливість у будь-яку хвилину знайти комунікацію, зв’язок з будь-яким місцем, з будь-якою країною в світі. Вчасно подати інформацію. І, власне, вчасність подання інформації, якість подачі зображення чи якість подачі інформації, чи на радіохвилях чи через телеекран, чи через засоби електронного зв’язку, іншого зв’язку на сьогодні це є ваша робота. Сьогодні свято людей багатьох професій. І журналістів, і операторів, і технічних працівників і тих людей, які за кадром, яких ніколи ніхто не бачить, які забезпечують основну роботу для того, щоб якісно і вчасно зробити зображення, і якісно, і вчасно подати інформацію».

Олег Боберський, заступник голови Тернопільської обласної ради:

 «Ви забезпечуєте свободу слова. Ви забезпечуєте свободу інформації. В час коли світ рухається до глобалізації, коли все більше і більше місце займають електронні ЗМІ, ви стаєте справді владою. Не четвертою владою як говорять політики, а реальною владою. Тому що ваша робота, ваші дії впливають на стан суспільства і забезпечують основні демократичні пріоритети в суспільстві».  

Честь і хвалу на свою адресу у професійний день самі винуватці свята сприймають по-різному.

Роман Островський, директор радіо Чортківщини:

«Радіомовленню я віддав 40 років. У 1973 році я вперше прийшов працювати на чернівецьке обласне радіомовлення. Безперечно, приємно за 40 років, якщо тобі колись дають відзнаку. Але сама більша відзнака це радіослухачі».

Назар Смачило, оператор телеканалу «ІНТБ»:

 «Працюю вже чотири роки. Приємно, дуже приємно, отримати такі нагороди».

Юрій Медяний, звукорежисер медіа-холдингу «Радіо ТОН»:

 «Не зовсім таке популярне свято, але для нас, для нашого кола працівників ЗМІ, досить приємно».

Антон Марчевський, оператор телеканалу «ІНТБ»:

 «Того приділення уваги не потрібно. Тому що журналісти, і взагалі четверта влада, до якої в деякій мірі і я належу, тому що я показую ті всі події, про які йдеться. Журналісти самі собі дадуть раду. Ми навпаки повинні показувати діяльність і контролювати діяльність всіх інших трьох гілок влади».

Надія Калінчук, режисер телеканалу «ІНТБ»:

 «Дуже приємно, що нас не забувають, що нас пам’ятають і нас навіть відзначають подяками, і навіть цінними призами. Дуже дякуємо».

Телеканал «ІНТБ» надсилає вітання усім, хто причетний до радіо, телебачення і зв’язку. Бо саме завдяки цим людям, ми маємо можливість володіти світом.

залишіть коментар