Активісти випитали в Міністра доходів і зборів усе, що хотіли

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2013 о 17:58    396 переглядів

Активісти випитали в Міністра доходів і зборів усе, що хотіли. Для представників громадської ради при Міндоходів та громадських рад при Головних управліннях в областях провели відеоконференцію з Олександром Клименком.

На початку засідання головний міндоходівець закликав присутніх не вважати зустріч формальною та бути максимально відвертими. Та пообіцяв, у свою чергу, що всі пропозиції та зауваження будуть опрацьовані та враховані в подальшій роботі відомства. Учасники Міністра послухали і засипали питаннями.

Ярослав Романчук, голова Громадської ради при Міндоходів України:

«Україна на порозі підписання угоди з Євросоюзом про Асоціацію. От в рамках підписання, що чекає бізнес, що нам очікувати, я маю на увазі, в податковій і митній політиці?».

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України:

«Перш за все, ми повинні, як Міністерство доходів та зборів, надати для наших платників податків, розкрити ті максимальні можливості, які надає нам асоціація. Дуже яскравий приклад з цього приводу – це уповноважений економічний оператор, який дасть можливість скоротити митні процедури, який дасть можливість нашим виробникам нашого товару бути більш впевненими на ринках Європи».

Олександр Клименко додав, що це складний шлях. Тому уже сьогодні в Міністерстві напрацьовують документи, які будуть базою, і приводять всі норми у відповідність до вимог Європейського союзу.

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України:

«Ми створимо всі необхідні вимоги і розкриємо всі ці можливості, які надають нашому товаровиробнику захоплювати, якщо це слово буде умісне, ринки Європи. А захоплюючи ринки Європи, просуваючи наш товар на ринках Європи, ми робимо нашу країну привабливою, заробляємо більше коштів та отримуємо більше прибутків до нашого бюджету».

Під час другої частини відеоконференції представникам громадських рад презентували діяльність структурних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

залишіть коментар