Автобус з двома десятками тернопільських майданівців не пустили у Київ

Автор:     Опубліковано: 28 листопадаа 2013 о 19:17    424 переглядів

Майданівці розповідають, близько першої ночі вирушили від готелю «Тернопіль». Проте навіть виїхати за межі міста їм не вдалось, місцеві ДАІшники зупинили автобус за 200 метрів.

 СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК , активіст Євромайдану

« Зупинили ДАІ, попросили, щоб водій вийшов, забрали в нього права і сказали, що якщо за півгодини він не прийде до них в відділок, то буде штраф».

Натомість у Державтоінспекції запевняють: нікому їхати в столицю не забороняли. Водію тільки запропонували дооформити документи, яких не вистачало.

 ОЛЕГ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області

«Ніхто його не затримував, ніхто подальший рух не перешкоджав, йому запропонували виготовити всі документи, яких не вистачало, і подальший рух йому було дозволено би тоді продовжувати( перебивка) в звязку з тим, що дана подія трапилась вночі, відповідно, водій не мав змоги вночі виготовити ці документи».

Чи пов’язані дії ДАІшників з тим, що саме сьогодні київський майдан просить аби до них приєдналося якомога більше людей з різних міст, місцеві активісти не знають. Проте майже впевнені, про те що на підтримку киянам їде тернопільський автобус – пост ДАІ попередили заздалегідь.

 СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, активіст Євромайдану

« Працівники міліції часто знаходяться біля наметового містечка, і тому в нас є версія, що саме вони передали постам ДАІ, перевізник також не здавався дуже надійним і після того не виходить з нами на звязок» .

Нагадаємо, сьогодні розпочався самміт у Вільнюсі, а вже завтра стане відомо, чи таки підпише Президент Янукович угоду про Асоціацію з Європою. З Тернополя сьогодні на підтримку головному майдану країни поїде ще півсотні протестуючих.

залишіть коментар