Де будуть святкувати Новий Рік тернополяни?

Автор:     Опубліковано: 22 листопадаа 2013 о 10:00    332 переглядів

Для того, щоб кудись поїхати на Новий Рік доведеться викласти чималу суму. Проте, тернополяни на святкування, грошей не шкодують. Популярними, серед жителів міста, є групові тури, вартість яких складає від 200 до 700 євро. Якщо замовляти напередодні то можна зекономити до 100 умовних одиниць, але це ще не остання особливість таких поїздок.

ОКСАНА ВАСІЛЬЄВА, власниця туристичної фірми

«Людина вже повторно їде в тур, то є можливість відкриття «мульти» візи. Особливо Словацьке консульство і Чеське, відкривають візи і на пів року і двохрічні. Якщо людина зїздила один раз, і звертається протягом року ще раз. Купує такий тур, де відкривається віза через теж консульство. »

Серед любителів пасивного відпочинку, користуються попитом путівки в Єгипет та ОАЕ. Проте цінова політика на такий відпочинок відрізняється суттєво. Зустріч Нового Року у Єгипті обходиться у 750 доларів на одного. Зекономити тут можуть, ті у кого є маленькі діти.

ОКСАНА ВАСІЛЬЄВА, власниця туристичної фірми

«Є готелі, які пропонують відпочинок для дітей безкоштовний. Як правило це діти до 12 років. Але є готелі в Єгипті, де діти вважаються до 15 років.»

А от в українські Карпати, купувати тури тернополяни не поспішають. Парадокс у тому, що в нас відпочинок обійдеться так само, як і тур по Європі.

ОКСАНА ВАСІЛЬЄВА,  власниця туристичної фірми

«Можна відпочити прекрасно і в нас. В сторону Яремче і Славського. Багато є пропозицій по базах. Мінімальна кількість ночей яку потрібно замовити це 5. Це може бути від 800 грн, 1000 грн, 2000 за номер.»

До слова, крайній термін придбання туру у візову країну до 10 грудня.

залишіть коментар